Avery Dennison zainwestuje ponad 60 milionów euro w rozbudowę mocy produkcyjnych i wydajność produkcji w EuropiePoprzedni artykuł 

Firma Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) przedstawiła szczegóły dwóch głównych inwestycji mających na celu zwiększenie zdolności produkcyjnych i poprawę wydajności fabryk w Europie, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na etykiety i materiały opakowaniowe.

Firma poinformowała, że od roku do trzyletniej rozbudowy swoich obiektów w Champ-sur-Drac we Francji o wartości 45 milionów euro. Udoskonalenia obejmują pięć nowych budynków logistycznych o powierzchni ponad 8700 metrów kwadratowych, nowy zautomatyzowany magazyn oraz dodatkową szybką i nowoczesną maszynę do powlekania klejem topliwym, która ma zostać uruchomiona w 2024 roku.

W swoim zakładzie w Luksemburgu, specjalizującym się w etykietach wykonanych z akrylowych klejów emulsyjnych, firma podjęła się wartego 15 milionów euro projektu przeprojektowania przepływu operacyjnego i dodania nowej specjalistycznej powłoki emulsyjnej. Oczekuje się, że lakiernia pojawi się online w pierwszym kwartale 2023 roku.

„Nasze inwestycje w Champs-sur-Drac i Luksemburgu pozwolą nam zaspokoić zapotrzebowanie klientów teraz iw przyszłości poprzez uwolnienie mocy produkcyjnych w całej naszej europejskiej sieci produkcyjnej”, powiedział Tim Presto, wiceprezes ds. łańcucha zaopatrzenia i operacji w rejonie EMENA.

Ekspansje w Luksemburgu i Champs-sur-Drac poprawią niezawodność usług dla klientów poprzez wzmocnienie i tak już solidnej sieci zakładów produkcyjnych i centrów dystrybucyjnych firmy w całej Europie. Wreszcie, te rozszerzenia przybliżą nas o krok do pełnego przyjęcia praktyk Przemysłu 4.0, które zwiększają wydajność, obniżają koszty operacyjne i uwalniają naszych pracowników do wykonywania bezpieczniejszych zadań o wyższej wartości.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności