Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej drukarni naklejek?Poprzedni artykuł 

Naklejki mają wiele funkcji – informują, promują, zdobią. Są wszędzie i warto mieć je również we własnej firmie, dbając o to, żeby pasowały do identyfikacji wizualnej marki. Wysokiej jakości wlepki można uzyskać dzięki profesjonalnej drukarni naklejek. Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z usług takiej firmy.

Możliwość złożenia zamówienia przez internet

Nie trzeba odwiedzać drukarni naklejek w celu zamówienia etykiet. Wystarczy wypełnienie formularza, co można zrobić o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Brak konieczności odwiedzenia punktu stacjonarnie sprawia, że można zaoszczędzić mnóstwo czasu, a to ważny argument przy prowadzeniu działalności. Online można nie tylko złożyć zamówienie, lecz także skontaktować się z producentem naklejek w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Oprócz kontaktu e-mailowego można również wybrać telefoniczny i dowiedzieć się więcej na temat drukowania etykiet.

Łatwość złożenia zamówienia

Złożenie zamówienia przez internet nie sprawia żadnych trudności. Wystarczy wybrać szerokość oraz wysokość naklejki, a także nakład i ewentualny laminat. W formularzu wybiera się kształt naklejki, która może być owalna lub prostokątna oraz występować w wersji z zaokrąglonymi, lub ostrymi narożnikami. Możliwe jest też wybranie własnego kształtu, co wiąże się z koniecznością wysłania projektu linii cięcia. Po wypełnieniu formularza można od razu zobaczyć przewidywaną cenę zamówienia, co pozwala przygotować się na koszty związane z otrzymaniem gotowych naklejek.

Możliwość przesłania własnych projektów

Drukarnia naklejek Naklejkon.pl umożliwia wykonanie etykiet według własnego, oryginalnego projektu. Wystarczy przygotować plik do druku, co nie sprawia trudności. Nasza drukarnia naklejek Naklejkon by Booklet przygotowała specjalny poradnik, dzięki któremu z łatwością poradzicie sobie Państwo z przygotowaniem pliku do druku. W tekście znajdują się informacje dotyczące wymierzenia wlepki. Z poradnika można się dowiedzieć, dlaczego spady są konieczne. W tekście znajdują się też informacje dotyczące rozdzielczości, linii cięcia, kolorów czy przezroczystych etykiet.

Szybka realizacja

Drukarnia powinna zapewniać szybką realizację usługi. Krótkie terminy realizacji to coś, czym wyróżnia się Naklejkon by Booklet. Już w około 3 dni etykiety mogą być gotowe, ale możliwe jest też skrócenie tego czasu do 2 dni. Na czas dostarczenia etykiet do klienta wpływa również sposób wysyłki. Sprawdzoną i szybką metodą jest kurier, który umożliwi dostarczenie etykiet nawet w jeden dzień roboczy. W Naklejkon by Booklet korzystamy z pomocy godnej zaufania firmy kurierskiej, która dostarcza etykiety w większości przypadków już na drugi dzień roboczy.

Potrzebujesz naklejek? Zapraszamy na naklejkon.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności