Canon Europe: dwa ważne transfery do zespołu kierowniczego druku produkcyjnegoPoprzedni artykuł 

Alicia Cifré Trassierra
Alicia Cifré Trassierra

Canon Europe poinformował o dwóch ważnych transferach do europejskiego działu sprzedaży i marketingu w obszarze druku produkcyjnego. Alicia Cifré Trassierra objęła stanowisko Vice President, Production Print Direct Sales, a Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director. Obie ekspertki rozpoczęły pracę w nowych rolach od 1 czerwca.

Alicia Cifré Trassierra – European Vice President, Production Print Direct Sales

Alicia Cifré Trassierra będzie odpowiedzialna za wdrażanie strategii rynkowych w obszarze druku produkcyjnego dla regionu EMEA. W ramach swoich zadań będzie współpracować z działem druku cyfrowego i rozwiązań dla biznesu, a także będzie odpowiedzialna za przygotowywanie planów rozwoju czy strategii wejścia na rynek.

Ponad 30 lat pracy w branży – w tym 12 lat spędzonych w Canon Spain – sprawia, że Alicia posiada nieocenione doświadczenie, które z pewnością już wkrótce przyda jej się w nowej roli. W swojej karierze zajmowała rozliczne stanowiska, pracując w obszarze kontroli biznesowej, planowania, budżetowania, prognozowania oraz sprzedaży. Ostatnio Alicia pracowała jako Head of Production Sales w Canon Spain, a poprzednio – jako Director of Production Printing Products.

Bezpośrednim przełożonym Alicii będzie Taz Nakamasu, Executive Vice President, Digital Printing & Solutions w Canon Europe. – Wiedza Alicii i jej doświadczenie w Canon z pewnością wspomogą nas w codziennej pracy. To prawdziwa przyjemność przywitać ją w naszym dziale kierowniczym – komentuje Taz Nakamasu.

Jennifer Kolloczek - European Planning, Marketing & Innovation Senior Director, Production Print

Jennifer Koloczek na stanowisku European Planning, Marketing & Innovation Senior Director będzie zajmować się marketingiem i planowaniem rozwoju wszystkich procesów druku produkcyjnego w obszarze EMEA. Przez ponad 20 lat pracy w branży druku nabyła ogromnego doświadczenia poprzez m.in. zarządzanie produktem oraz planowanie rozwoju firmy.

Wcześniej, Jennifer zajmowała kilka różnych stanowisk w ramach firmy Océ, zarówno w niemieckiej (Poing) jak i holenderskiej siedzibie (Venlo). W 2014 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby zasilić szeregi Regional Sales Headquarters w Canon USA, a następnie National Sales Organisation w Canon Solutions America. A ostatnio zajmowała stanowisko Director – Graphic Arts w Canon Production Printing, gdzie koncentrowała się na przyspieszeniu wdrażania rozwiązań inkjetowych w obszarze grafiki artystycznej.

Bezpośrednim przełożonym Jennifer Kolloczek będzie Hiro Imamura, VP of Marketing & Innovation, Digital Printing & Solutions, Canon Europe. – Wciąż poszukujemy możliwości wyjścia naprzeciw potrzebom naszych klientów. Tym bardziej jesteśmy dumni, że osoba o tak ogromnym doświadczeniu jak Jennifer wesprze nasze działania w ramach zespołu marketingu EMEA Production Print. Jestem pewien, że ogromna wiedza Jennifer pozwoli rozwinąć portfolio produktów Canon, a tym samym jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do zmiennych uwarunkowań rynkowych – podkreśla Hiro Imamura.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności