3w1 - urządzenie Brother DCP-T426W do pracy hybrydowejPoprzedni artykuł 

Firma Brother wprowadza do swojego portfolio nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 z systemem zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem – DCP-T426W. Model posiada funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowej przestrzeni roboczej.

Brother DCP-T426W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne „3w1”, które pozwala na drukowanie bezprzewodowe. Możliwość korzystania z tego modelu w sposób zdalny daje użytkownikowi większą elastyczność podczas pracy, przy wykorzystaniu pełni możliwości narzędzia i drukowanie z dowolnego miejsca w domu lub biurze. To urządzenie wielofunkcyjne posiada wbudowany podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy oraz tryb umożliwiający obniżenie poziomu hałasu podczas drukowania poprzez zmniejszenie prędkości generowania wydruków. Model DCP-T426W został stworzony tak, aby zapewnić krótki czas przygotowania do druku oraz prędkość do 16 ipm. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małych firmach, gdzie liczy się szybkość druku, jego niskie koszty oraz bezkompromisowość w kwestii jakości drukowanych dokumentów.

Dodatkowo ta nowość w portfolio Brother zapewnia niski koszt wydruku pojedynczej strony, pozwalając na drukowanie dużych ilości dokumentów (do 7500 stron). W zestawie znajduje się komplet butelek z atramentem, dzięki czemu możliwe jest wydajne i ekonomiczne użytkowanie. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzeń dostępne są na stronie www.brother.pl.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności