EyeC przedstawia nową serię ProofRunner HighLight na Labelexpo AmericasPoprzedni artykuł 

EyeC ProofRunner HighLight, Tim Wedermeier, menedżer produktu EyeC ProofRunner Web, dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny
EyeC ProofRunner HighLight, Tim Wedermeier, menedżer produktu EyeC ProofRunner Web, dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny

EyeC zaprezentuje swój najnowszy dodatek wyłącznie na Labelexpo Americas w Chicago: EyeC ProofRunner HighLight. Najnowszy system w portfolio produktów światowego eksperta w dziedzinie systemów wizyjnych do kontroli nadruku i kontroli próbek został specjalnie opracowany do 100% kontroli wysoce wykończonych etykiet i składanych kartonów w segmencie premium.

Jako jeden z niewielu dostawców na świecie, który zapewnia kontrolę jakości w całym procesie projektowania i drukowania, EyeC oferuje klientom rozwiązanie z jednego źródła dla wszystkich inspekcji. Na stoisku EyeC nr 1337 goście będą mogli zobaczyć pokaz na żywo EyeC ProofRunner Web HighLight, który zadebiutuje na targach jako część serii ProofRunner HighLight.

Wprowadzenie na rynek unikalnej innowacji produktowej

W ramach Labelexpo Americas EyeC wprowadza na rynek nową serię ProofRunner HighLight. Zgodnie z mottem „All Eyes on Luxury”, ich najnowsza generacja systemów obejmuje cztery modułowe systemy kontroli do 100% kontroli wysoce wykończonych etykiet (ProofRunner Web HighLight) i składanych kartonów (ProofRunner Carton HighLight) w segmencie premium. Dzięki unikalnemu oświetleniu HighLight systemy szybko i niezawodnie sprawdzają jakość etykiet i składanych kartonów o skomplikowanych wykończeniach, takich jak hot stamping, hologramy czy ślepe tłoczenie. Tryb rozszerzenia UHD dla EyeC ProofRunner HighLight jest dostępny w każdej chwili, zapewniając jeszcze większą elastyczność i wydajność. Ten wariant wykorzystuje kolorową kamerę o wysokiej rozdzielczości 8k do wykrywania najdrobniejszych defektów, nawet przy większych szerokościach inspekcji.

Nico Hagemann, dyrektor ds. zarządzania produktem EyeC: „Dzięki nowej serii EyeC ProofRunner HighLight stworzyliśmy linię produktów, która nie idzie na żadne kompromisy, nawet w przypadku złożonych zastosowań wymagających wysokiej jakości wykończenia. Dzięki unikalnym funkcjom możemy teraz zapewnić jeszcze lepszą obsługę klientów z segmentu premium.Modułowe etapy rozbudowy systemów umożliwiają tworzenie indywidualnych ofert w sposób oszczędzający czas i dodatkowo podnoszą komfort i satysfakcję naszych klientów.”

W dniach 13-15 września 2022 EyeC będzie obecny na targach Labelexpo Americas 2022 w Chicago w hali A, stoisko nr 1337. Odwiedzający będą mieli okazję poznać innowacyjną moc i możliwości zastosowania systemu ProofRunner HighLight Web, zamontowanego na maszynie wykończeniowej ROTOCONTROL ECOLINE RSI-340.

Na swoim stoisku, jak również na stoiskach współpracujących partnerów, hamburska firma zaprezentuje publiczności branżowej różnorodność swojego unikalnego portfolio produktów i usług poprzez demonstracje na żywo. Zespół ekspertów EyeC jest dostępny w każdej chwili w celu uzyskania szczegółowych konsultacji i czeka na Twoją wizytę.

Więcej informacji na temat nowej serii EyeC ProofRunner HighLight można znaleźć na stronie www.EyeC.com.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności