Coraz bogatsza oferta Digiprint dla producentów etykietPoprzedni artykuł 

Digiprint, polski dystrybutor cyfrowych rozwiązań dla poligrafii, nie zwalnia tempa i poszerza portfolio produktów o rozwiązania topowych światowych producentów.

W trakcie sezonu letniego firma nie próżnowała i nawiązała współpracę z renomowanym dostawcą maszyn do finishingu etykiet duńskim producentem Grafisk Maskinfabrik, popularnie nazywanym GM. Producent jest globalnym graczem na rynku etykiet, dostarczającym zaawansowane rozwiązania w zakresie przetwarzania etykiet samoprzylepnych, wykańczania i przemysłu opakowań elastycznych. Produkuje i dostarcza szeroką gamę maszyn, w tym kompletne zautomatyzowane linie do przetwarzania, tłoczenia na gorąco, sitodruku, wykrojników analogowych, wykrojników laserowych, bobiniarek, podnośników rolkowych, arkuszy i wycinarek.

Topowymi produktami w ofercie GM są modele DC330Mini, oferujący wiele możliwości w zwartej budowie, a także DC350Flex – w pełni elastyczna i z możliwością pełnej konfiguracji maszyna. Są to idealne rozwiązania zarówno dla cyfrowych jak i analogowych drukarni etykiet. Produkty GM są uzupełnieniem portfolio Digiprint, między innymi w zakresie maszyn rolowych HP Indigo, z którymi są w pełni kompatybilne. Rozwiązania producenta w pełni współpracują również z innymi urządzeniami druku rolowego zarówno analogowego jak i cyfrowego. Szymon Symonowicz, odpowiedzialny między innymi za rozwój produktów dla druku rolowego w Digiprint dodaje:

Grafisk Maskinfabrik to globalny producent, którego bogata oferta zarówno maszyn do finishingu, ale też przewijarek czy bobiniarek bardzo wzbogaca nasze portfolio. Stwarza to zarówno nam, jak i naszym Klientom nowe możliwości i uzupełnienie parku maszynowego - ale jest to też otwarcie na nowych Klientów. Dzięki wszechstronności tych urządzeń, możemy zapewnić finishing w każdej drukarni rolowej.

Dwadzieścia dwa lata działalności Digiprint na polskim rynku zaowocowały współpracą z globalnymi dostawcami najlepszych cyfrowych rozwiązań – jak wspomniane HP Indigo, a także Esko, Kongsberg, Highcon czy Scodix. Stale wzbogacana oferta rozwiązań powoduje, że Digiprint jest w stanie zapewnić komplementarne cyfrowe rozwiązania dla całej branży poligraficznej.

Więcej o rozwiązaniach GM można znaleźć na stronie https://www.digiprint.pl/produkty/cyfrowe-uszlachetnianie-wydrukow-rolowych-gm.html.

Na podstawie informacji firmy Digiprint

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności