EyeC wyznacza nowego przedstawiciela handlowego EyeC KanadaPoprzedni artykuł 

Fernando Dablantes
Fernando Dablantes

EyeC wyznaczył Fernando Dablantesa na nowego przedstawiciela handlowego na Kanadę. Poza wszystkimi działaniami sprzedażowymi, prace Dablantesa będą koncentrować się na dalszym rozwoju EyeC w całym regionie Kanady oraz na ekspansji dystrybucji. W swojej roli przedstawiciela handlowego jest częścią zespołu zarządzającego EyeC America i podlega bezpośrednio dr. Jürgenowi Klickerowi, prezesowi EyeC America.

Po ukończeniu studiów jako technik inżynierii elektromechanicznej w Fanshawe College w Londynie, Dablantes przez kilka lat pracował jako techniczny przedstawiciel handlowy w KOR Engineering Inc. w Oakville. Jego obowiązki obejmowały rozbudowę rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta i branży dla branży etykiet. Ponadto był odpowiedzialny za przeprowadzanie zgłoszeń serwisowych i usuwanie usterek oraz szkolenia w zakresie uruchamiania urządzeń technicznych u poszczególnych klientów. W tym czasie Fernando udało się zbudować szeroką sieć klientów i pogłębić współpracę z ważnymi partnerami z różnych branż.

Wiedza i wysoki standard doradztwa Dablantesa dla klientów przyniosą korzyści na nowym stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Oprócz dostarczania danych produktowych i informacji o produktach, na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za aktywny dialog z dotychczasowymi klientami, a także pozyskiwanie dodatkowych partnerów dla firmy w Kanadzie.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności