SISTRADE zaprasza na na ALL4PACK 2022Poprzedni artykuł 

Firma SISTRADE Software Consulting, SA będzie obecna na targach ALL4PACK w Paryżu w dniach 21-24 listopada. ALL4PACK to targi dedykowane branży poligraficznej, opakowaniowej, etykiet i logistyki, która skupia ponad 60 000 profesjonalistów z całej branży. Jak sama nazwa wskazuje, są to targi, które obejmują całą branżę opakowaniową . Biorąc pod uwagę rozwój SISTRADE na rynku francuskojęzycznym w ostatnich latach, wraz z pozyskaniem kilku klientów, pojawia się kolejna okazja do zademonstrowania firmom z sektora naszych specjalistycznych rozwiązań w zakresie zarządzania.

Na ALL4PACK będziemy mieli okazję zaprezentować innowacyjną technologię, a także elastyczność oprogramowania Sistrade® z nowymi funkcjami wersji 12.12 . Oprogramowanie Sistrade ® to rozwiązanie, które jest konfigurowane i dostosowywane do potrzeb klienta i realiów Twojej firmy. Zawiera kilka funkcji, dając dostęp do całego procesu produkcyjnego i obejmuje wszystkie etapy wytwarzania wszystkich prac w toku.

Czekamy na Państwa na stoisku 4 A011 na ALL4PACK , gdzie będziecie mogli zobaczyć nowe funkcje i ulepszenia dla wszystkich firm z branży etykiet, opakowań giętkich i opakowań z najnowszą wersją 12.12 . Przewróćmy kolejną stronę, aby uzyskać innowacyjne przejście z trwalszymi rozwiązaniami!

Na podstawie informacji firmy SISTRADE - Software Consulting, SA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności