Seria drukarek LFP do wydruków technicznych i produkcji plakatów Epson SureColor SC-T powiększyła się o nowe 24 i 36-calowe modelePoprzedni artykuł 

Uzupełniają one kompleksową ofertę kompaktowych, wysokowydajnych i bezpiecznych drukarek wielkoformatowych.

Firma Epson znacząco powiększa rodzinę SureColor SC-T - jednofunkcyjnych drukarek do wydruków technicznych i produkcji plakatów. Nowe urządzenia zaprojektowano z myślą potrzebach branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej w zakresie druku rysunków technicznych. Ich wszechstronność sprawia jednak, że doskonale sprawdzą się również do produkcji wysokiej jakości plakatów reklamowych dla handlu i sektora publicznego. Poza zmodernizowaniem 44-calowego modelu (SC-T7700D) Epson wprowadza też na rynek modele 24- i 36-calowe. Wszystkie powstały w oparciu o kompaktową i w pełni zintegrowaną konstrukcję i oferują unikalne funkcje, takie jak wysoki poziom bezpieczeństwa i rozszerzoną przestrzeń barwną. Dzięki tej premierze firma Epson zapewnia wszechstronne rozwiązania do drukowania różnym użytkownikom – od małych sprzedawców detalicznych po międzynarodowe korporacje.

Po uzupełnieniu o te nowe urządzenia seria SureColor SC-Tx700 składa się teraz ze znanego już 44-calowego (1117 mm) modelu SC-T7700D (z dwiema rolkami), nowego 44-calowego modelu SC-T7700DL (z dwiema rolkami i workami na atrament o pojemności 1,6 l), 36-calowego (910 mm) modelu SC-T5700D (z dwiema rolkami) i trzech 24-calowych (610 mm) modeli – SC-T3700E (z jedną rolką, bez obsługi Adobe PostScript), SC-T3700DE (z dwiema rolkami, bez obsługi Adobe PostScript) i SC-T3700D (z dwiema rolkami).

Drukarki SC-Tx700 korzystają z 6-kolorowych atramentów pigmentowych UltraChrome XD3 firmy Epson. Należy do nich nowy czerwony atrament, który poszerza przestrzeń barwną wydruków i sprawia, że modele te idealnie nadają się do takich zastosowań, jak oznaczanie rysunków CAD i precyzyjne odwzorowanie firmowych logotypów. Seria SC-Tx700 oferuje także zaawansowane funkcje IT i bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie kodów PIN/haseł oraz listy kontroli dostępu (ACL). Uwierzytelnianie sieciowe w standardzie 802.1x, protokół SNMPv3 i certyfikat urządzenia konfigurowalnego (TLS) gwarantują bezpieczną komunikację, a szyfrowany dysk SSD i uwierzytelnianie za pomocą karty NFC dodatkowo zapewniają ochronę poufnych dokumentów.

Produkty z rozszerzonej serii SC-Tx700, oparte na opracowanym przez Epson przełomowym rozwiązaniu, jakim jest głowica drukująca Micro TFP PrecisionCore, są także standardowo wyposażone w technologię kropli o zmiennej wielkości i weryfikacji dyszy oraz obsługę Adobe PostScript. Zapewnia to spójną i wyjątkową jakość obrazu przy niewielkich wymaganiach konserwacyjnych. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom urządzenia te są jednymi z najmniejszych drukarek wielkoformatowych dostępnych obecnie na rynku, a oferowana przez nie szybkość drukowania do 150 m² na godzinę, zapewnia wyjątkową wydajność.

Intuicyjny interfejs, funkcja automatycznego ładowania nośników i prosta autokonserwacja sprawiają, że urządzenia z serii SC-Tx700 są łatwe w obsłudze oraz usprawniają pracę. Umożliwiają zdalne drukowanie i monitorowanie oraz jeszcze szybsze przetwarzanie danych. Dodatkowym atutem jest zarządzanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy Epson Cloud Solution PORT. Pozwala ona użytkownikom monitorować, przy pomocy czytelnych i zrozumiałych grafik – w dowolnym miejscu i czasie, drukarki znajdujące się w jednej lub wielu lokalizacjach. Dostępne są tam również bieżące informacje dotyczące konserwacji oraz usługi zdalnego rozwiązywania problemów, co dodatkowo zwiększa produktywność.

„Niezależnie od tego, czy klient kupuje swoją pierwszą drukarkę wielkoformatową, czy też chce rozwinąć swoją sieć drukarni, wśród urządzeń z serii SureColor SC-Tx700 z pewnością znajdzie takie, które idealnie zaspokoi jego potrzeby” – mówi Grzegorz Mencfel, Account Manager Commercial & Industrial Printing w Epson. Oferują one znakomitą jakość druku, wyjątkową wydajność, wysoki poziom bezpieczeństwa i doskonały poziom niezawodności, a przy tym są bezkonkurencyjne pod względem ceny”.

Na podstawie informacji firmy Epson

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności