ACTEGA inwestuje 5 milionów dolarów w automatyzację i rozszerzenie możliwości w zakładzie w New JerseyPoprzedni artykuł 

ACTEGA, producent specjalistycznych powłok, atramentów, klejów, szczeliw i mieszanek, koncentrujący się na branży opakowań i poligrafii, ogłosił inwestycję o wartości 5 milionów dolarów w swój zakład w New Jersey. Inwestycja sfinansuje liczne zmiany w całym zakładzie, w tym przejście na zautomatyzowane procesy produkcyjne oraz plany zwiększenia mocy produkcyjnych i powierzchni magazynowej. Dzięki tej znaczącej inwestycji i skupieniu się na zwiększeniu udziału w rynku zarówno opakowań, jak i druku, ACTEGA ma idealną pozycję do odniesienia sukcesu na wysoce konkurencyjnym rynku północnoamerykańskim.

Rozpoczęto już liczne projekty rozbudowy i usprawnienia procesów planowane dla zakładu w New Jersey – który jest przeznaczony głównie do operacji powlekania – a pełny plan rozwoju ma zostać ukończony w pierwszym kwartale 2024 r. W ramach tej ambitnej inicjatywy ACTEGA wdraża zaawansowane technologie w celu zwiększenia automatyzacji w celu obniżenia kosztów, zminimalizowania błędów ludzkich i zwiększenia wydajności. Standaryzacja przepływów pracy i usprawnienie procesów produkcyjnych umożliwi ACTEGA optymalizację składu produktów, dalszą poprawę dokładności i spójności jakości, a także zwiększenie ogólnej przepustowości produkcji i wydajności operacyjnej.

Prezes ACTEGA North America, Andrei Sotkeviciene , komentuje: „Ta znacząca inwestycja w nasz zakład w New Jersey pokazuje niezachwiane zaangażowanie ACTEGA w rozwój w Ameryce Północnej. Zainstalowanie tych najnowszych, najnowocześniejszych technologii dodatkowo pokazuje nasze przyszłościowe podejście do ulepszania naszej działalności z korzyścią dla naszych klientów i rynków, które obsługujemy. Jesteśmy dumni, że możemy dawać przykład innym organizacjom, które chcą pozostać konkurencyjne na dzisiejszym rynku, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i usług ”.

W ramach kolejnej części tej inicjatywy ACTEGA rozpoczyna plan ekspansji z naciskiem na zwiększenie powierzchni zakładu i mocy produkcyjnych. Zwiększone możliwości magazynowania firmy odegrają zasadniczą rolę we wspieraniu ACTEGA w rozwiązywaniu problemów surowcowych, z którymi borykali się wszyscy dostawcy przemysłowi w ostatnich latach. Nie tylko umożliwi ACTEGA dalszą integrację procesu produkcyjnego w celu zwiększenia wydajności, ale także obniży koszty, jednocześnie zwiększając elastyczność obsługi dostaw materiałów i przechowywania dużych ilości produktów dla dużych klientów.

Lee Andrews, wiceprezes ds. linii biznesowej papieru i tektury w firmie ACTEGA, powiedział: „W firmie ACTEGA dysponujemy specjalistycznymi obiektami z dedykowanymi zespołami dla różnych rynków, które obsługujemy w Ameryce Północnej. Pozwoliło nam to skoncentrować się na doskonałości produktów, wyjątkowej obsłudze klienta i specjalistyczne wsparcie techniczne. Zakład w New Jersey stał się centrum branży papierniczej w regionie. Inwestycja ACTEGA w tę lokalizację pozwala nam nadal zaspokajać potrzeby naszych klientów i świadczyć jeszcze bardziej wyspecjalizowane usługi, zgodne z najnowsze przepisy dotyczące powłok barierowych do bezpośredniego kontaktu z żywnością.Jest to stałe zobowiązanie w globalnych operacjach ACTEGA, które pozwoli naszemu zespołowi w New Jersey pozostać konkurencyjnym, jednocześnie wzmacniając naszą pozycję jako wiodącego dostawcy powłok dla przemysłu poligraficznego i opakowaniowego w Ameryce Północnej ”.

Na podstawie informacji firmy ACTEGA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności