Wycinanie etykiet z Akonda i iEcho - LCT i RK2 na LabelExpoPoprzedni artykuł 

Targi LabelExpo Europe 2023 to największe międzynarodowe wydarzenie dla branży produkcji etykiet i opakowań, na których pojawią się - zapewniając bezpośrednie wsparcie dla stoiska iEcho - przedstawiciele firmy Akonda! W dniach 11-14.09 w Brukseli, na stoisku 9C50 wystawione zostaną dwa urządzenia do wycinania etykiet - iEcho RK2, wycinającego przy pomocy głowicy z nożykami i iEcho LCT, wycinającego etykiety laserowo.

„Prezentowane na Targach maszyny powinny zainteresować wszystkich produkujących lub chcących produkować etykiety w technologii cyfrowej” – zapewnia Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda. iEcho RK2 to cyfrowa maszyna tnąca do materiałów samoprzylepnych, która znajduje zastosowanie w zakresie obróbki etykiet. Urządzenie integruje funkcje laminowania, cięcia głowicą z aż 4 nożykami, cięcia wzdłużnego, nawijania i odprowadzania odpadów. W połączeniu z systemem prowadzenia wstęgi, inteligentną technologią sterowania wieloma głowicami tnącymi (maksymalnie 4), może realizować wydajne cięcie z rolki na rolkę i automatyczne przetwarzanie. Nie ma potrzeby wykonywania wykrojnika, co otwiera nowe horyzonty dla niskonakładowej produkcji etykiet drukowanych cyfrowo!

Drugim prezentowanym urządzeniem będzie wykrawarka laserowa iEcho LCT - przemysłowe rozwiązanie do wysokonakładowej obróbki różnorodnej produkcji. Maszyna wyposażona jest w stacje odwijania, laminacji, korekcji wstęgi, cięcia laserowego, odbioru ażuru, rozcinania i nawijania! Maksymalna szerokość wstęgi to 390mm, a szerokość cięcia 350mm. iEcho LCT wykorzystuje głowice laserowe CO2 o mocy 300W lub 600W wyprodukowane przez Luxinar (UK). Produktywność maszyny uzależniona od rodzaju pracy i rodzaju obrabianego materiału to nawet 46m/min. Maszyna może realizować nacinanie (kiss-cut) lub cięcie.

Dominik Szulim zaprasza -„Rozwiązania proponowane przez iEcho, którego w Polsce jesteśmy dystrybutorem - to wszechstronność maszyn, automatyzacja, solidność konstrukcji urządzeń oraz zawsze zadowolenie Klienta na długie lata. Jedziemy do Brukseli z absolutnym przekonaniem, że produkcja etykiet może być i łatwa i szybka a proponowane przez nas urządzenia będą najlepszą opcją automatyzacji w zakresie produkcji etykiet i opakowań.”

Na podstawie informacji firmy Akonda

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności