Molly Hladik zaprezentuje Michelmana podczas Flexible Packaging Master Class na Labelexpo EuropePoprzedni artykuł 

Dr Molly Hladik
Dr Molly Hladik

Dr Molly Hladik, globalny menedżer ds. badań i rozwoju w firmie Michelman, poprowadzi zajęcia na temat farb, powłok, utwardzania i laminowania jako instruktor w klasie mistrzowskiej opakowań elastycznych Labelexpo Europe. zaplanowane na 12 września o 12:15 i będzie zawierało rozważania na temat atramentów i wydajności dalszych procesów, takich jak kontakt z żywnością, migracja i warunki procesu. Molly poruszy również kwestię stosowania powłok w miarę zbliżania się do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Z tytułem doktora z wykształcenia chemika i bogate doświadczenie w branży, Molly opracowuje innowacyjne podkłady poprawiające przyczepność atramentu. Obecnie nadzorując rozwój wodnych podkładów, które umożliwiają przyleganie atramentów HP Indigo Electro do szerokiej gamy podłoży, Molly odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu możliwości druku cyfrowego.

Michelman będzie wystawiał się na stoisku 5D20 i zaprezentuje swoje podkłady in-line i off-line, lakiery do nadruku i wzmacniacze specjalnie opracowane do użytku w cyfrowych prasach HP Indigo do produkcji różnych etykiet, druku komercyjnego i zastosowań w opakowaniach elastycznych. Rozwiązania Michelmana są oparte na wodzie i zwiększają trwałość drukowanych materiałów, umożliwiając drukowanie na szerokiej gamie podłoży, w tym na tych, które powstały z materiałów pochodzących z recyklingu lub ze źródeł odnawialnych. Ta wszechstronność pomaga właścicielom maszyn minimalizować marnotrawstwo podłoża, wchodzić na nowe rynki i ostatecznie rozwijać swoją działalność.

Michelman zaprezentuje również swoje barierowe i funkcjonalne powłoki do elastycznych systemów opakowaniowych. Powłoki te pomagają klientom w opracowywaniu zrównoważonych opakowań, które zapewniają ulepszone rozwiązania barierowe odporne na tlen, wilgoć i tłuszcz na podłożach papierowych i foliowych.

Odwiedzający stoisko Michelmana będą mieli okazję omówić kompletną linię rozwiązań Michelmana dla maszyn cyfrowych HP Indigo i poznać kilka nowych, ekscytujących innowacji.

Labelexpo Europe 2023 odbędzie się w dniach 11-14 września 2023 r. w Brussels Exhibition Centre w Brukseli, Belgia.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności