Michelman zatrudnia Matta Adlera jako menedżera ds. klientów strategicznych w HP Indigo BusinessPoprzedni artykuł 

Matt Adler
Matt Adler

Michelman ma przyjemność ogłosić, że od 5 września 2023 r. Matt Adler dołączy do firmy jako globalny menedżer ds. klientów strategicznych — dział HP Indigo. Na tym nowo utworzonym stanowisku Adler skoncentruje się na rozszerzeniu strategicznych relacji Michelmana z właścicielami maszyn HP Indigo Digital Press, aby wspierać rozwój druku cyfrowego w branży etykiet i opakowań elastycznych. Adler będzie ściśle współpracować z HP Indigo, aby wykorzystać rozwiązania Michelman opracowane w ciągu ponad 20 lat ścisłej współpracy i poszerzania wiedzy specjalistycznej w zakresie aplikacji, aby przyspieszyć rozwój.

Adler wykorzysta swoją rozległą wiedzę branżową, zdobytą przez trzydzieści lat w branży etykiet i druku cyfrowego, do pielęgnowania relacji między kluczowymi interesariuszami w łańcuchu wartości druku cyfrowego, w tym właścicielami HP Indigo Digital Press, naszymi partnerami w kanałach dystrybucji oraz doświadczonymi ekspertami ds. zastosowań firmy Michelman. Adler pomoże także Michelmanowi zidentyfikować nowe możliwości, abyśmy mogli aktywnie ukierunkować nasze prace nad innowacjami, aby sprostać zmieniającym się potrzebom w zakresie druku cyfrowego.

Adler tak skomentował swoje nowe stanowisko: „Jestem zaszczycony możliwością dołączenia do zespołu Michelmana. Branża druku cyfrowego zmienia branżę etykiet i opakowań, a zaangażowanie Michelmana we wprowadzanie innowacji na rzecz zrównoważonej przyszłości sprawia, że jest to idealne miejsce do przekazywania mojej pasji i wiedzy specjalistycznej. Razem wzmocnimy istniejące partnerstwa i utorujemy nowe ścieżki współpracy, zapewniając wzajemny rozwój i sukces z naszymi kluczowymi partnerami i klientami.”

„Jesteśmy podekscytowani obecnością Matta na pokładzie. Wnosi ze sobą bogatą wiedzę i doświadczenie w branży etykiet i opakowań. W miarę dalszego rozwoju i ekspansji rola Matta będzie kluczowa dla zapewnienia dalszego wzmacniania naszych partnerstw, a głos klienta w dalszym ciągu odgrywa wiodącą rolę w innowacjach rynkowych w firmie Michelman” – powiedziała Lisa DiGate, wiceprezes Michelman ds. globalnego biznesu – HP Indigo.

Na postawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności