recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

PrintFactory ogłasza powiązanie z DurstPoprzedni artykuł 

PrintFactory ogłasza kluczową współpracę z Durst, która będzie teraz używać PrintFactory API, aby zapewnić klientom w mieszanych środowiskach drukowania doskonałe oprogramowanie do przepływu pracy.

Durst ma reputację niezrównanego lidera technologii w cyfrowym druku wielkoformatowym. Jakość i niezawodność to fundamenty. Dzięki strategii Pixel to Output firma Durst rozszerzyła swoją ofertę o rozwiązania programowe dla drukarek, aby zapewnić kompletne rozwiązania od Pixel do Output.

Technologia zarządzania kolorami PrintFactory i szybki, oparty na XML-u RIP odegrają kluczową rolę w zapewnieniu, że jeszcze szersze grono odbiorców będzie mogło skorzystać z tych cech Durst.

Oprogramowanie PrintFactory oparte na RIP bezproblemowo łączy środowiska wielu producentów. Pakiet oprogramowania obsługującego przepływ pracy obsługuje ponad 2000 drukarek i ploterów tnących, a także zawiera edytor, kalibrator i narzędzie premium Layout wraz ze zintegrowanym z interfejsem API RIP.

Erik Strik, dyrektor generalny firmy Aurelon (zespół odpowiedzialny za PrintFactory): „To dla nas wspaniałe partnerstwo, ponieważ potwierdza, że skupiamy się na jakości kolorów we właściwym kierunku”. Dzięki kolorowemu silnikowi PrintFactory VISU jako części przepływu pracy, operatorzy Durst mogą być pewni nie tylko skrócenia czasu spędzonego na osiągnięciu spójności kolorów, ale także zmniejszenia kosztów atramentu i nośników.

Michael Deflorian, Business Development Manager Durst Professional Services: „Szukaliśmy oprogramowania opartego na przepływie pracy, które ma solidne, skalowalne API i umożliwia użytkownikom Durst Workflow obsługę drukarek innych producentów za pomocą tego samego oprogramowania - nie chodzi tylko o posiadanie płynny przepływ pracy, chodzi o znalezienie niedrogiego oprogramowania i sprzętu, które mogą wesprzeć rozwijającą się firmę. Nasi klienci wybierają Durst na dłuższą metę. Oprogramowanie, które polecamy, musi spełniać obietnicę jakości i niezawodności, a PrintFactory spełnia te kryteria ”.

Partnerstwo między Durst i PrintFactory zapewnia ścisłą integrację między produktami przepływu pracy. Oznacza to, że więcej klientów może wybrać drukarki Durst do współpracy z ich istniejącymi urządzeniami - nie ma potrzeby zarządzania zadaniami drukowania za pośrednictwem różnych systemów. System ECO oprogramowania Durst digitalizuje proces e-commerce, przygotowania do druku i druku. Wszystkie produkty oferują interfejs oparty na przeglądarce zapewniający maksymalną elastyczność oraz interfejs do udostępniania danych innym rozwiązaniom programowym.

Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie PrintFactory jest dostarczane za pośrednictwem sieci dystrybutorów na całym świecie: zapewnia zwiększoną produktywność, gwarantuje niższe koszty atramentu bez uszczerbku dla jakości druku, poprawia marże dzięki zmniejszeniu ilości odpadów na nośnikach i zapewnia spójny kolor za każdym razem. Współpraca firmy z producentami urządzeń dobrze wróży nie tylko standardowym rynkom, ale także działaniom na skalę przemysłową.

Na podstawie informacji firmy PrintFactory

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności