Ceremonia wręczenia nagród za projekt kartonu „E-vent” w 2021 r. odbędzie się onlinePoprzedni artykuł 

Słynna ceremonia wręczenia nagród Pro Carton odbędzie się po raz drugi z rzędu wyłącznie online ze względu na ograniczenia w całej Europie związane z pandemią COVID-19. „E-vent”, który zostanie zaprezentowany na żywo z Londynu, odbędzie się 6 września 2021 r. o godzinie 16:00 CET.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Pro Carton i European Carton Makers Association (ECMA) i honoruje zwycięzców branży kartonów i kartonów składanych w 2021 r. - w tym zwycięzców European Carton Excellence Award, Pro Carton Young Designers Award i Pro Carton Student Video Award - obejmuje prezentacje obu stowarzyszeń, a także quiz i interakcje ze zwycięzcami nagrody.

Wszystkich zainteresowanych marketingiem, opakowaniami i designem – od właścicieli marek i sprzedawców detalicznych po uczniów, nauczycieli i przedstawicieli mediów – zapraszamy do przyłączenia się do branży kartonowej i kartonowej w świętowaniu najlepszych innowacji.

Tony Hitchin, dyrektor generalny Pro Carton, skomentował „e-wydarzenie”: „Z niecierpliwością czekamy na powitanie was wszystkich na naszej wirtualnej ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 6 września. W zeszłym roku było ponad 1200 gości, a tegoroczny „E-vent” z pewnością będzie równie zabawny. Pomimo ciągłych wyzwań stawianych przez COVID-19, nasi zdobywcy nagród opracowali przełomowe innowacje i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się nimi z całą branżą. Nie możemy się doczekać, aż nadejdzie czas!”

Aby zarejestrować się na „E-vent 2021”, odwiedź stronę https://www.cartoneventawards.com/

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2022 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności