Derya instaluje linię do broszur firmy Horizon w drukarni Elgraf w ElbląguPoprzedni artykuł 

Zakład Poligraficzny Elgraf jest najdłużej działającą drukarnią w Elblągu; od 1991 r. jest prywatną firmą wywodzącą się z Gdańskich Zakładów Papierniczych. Od początku istnienia przedsiębiorstwa najważniejszym celem były: jakość usług i zadowolenie klientów. Dlatego ciągle modernizuje park maszynowy. W tą strategię wpisuje się niedawny zakup oraz instalacja linii do szycia broszurowego Horizon SPF-200L.

W tej linii szyjąco-falcującej zebrane arkusze z wież VAC 1000 przekazywane są do agregatu SPF-200L w wersji “L” z możliwością szycia do A4 po krótkim boku (format albumowy), w którym głowice Hohner zszywają je drutem, a następnie są łamane. Wszystkie ustawienia odbywają się automatycznie za pośrednictwem kolorowego panelu dotykowego LCD. Maszyna zapewnia możliwość szycia broszurowego, opcjonalnego oczkowego, szycia na sztych i szycia narożnego, łamania bez szycia oraz przelotu broszur. Standardowo maszyny są wyposażone w dwie głowice szyjące. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym znajdują się m.in.: czujnik blokady lub braku drutu i urządzenie do wyrzucania niekompletnych broszur.

Agregat zapewnia możliwość regulacji kąta położenia głowic szyjących, co pozwala na korekcję w przypadku niedokładności występującej w trakcie cięcia arkuszy.
Do obcinania linia wyposażona jest w obcinarkę frontową FC 200L.

Dostawę zrealizowano w terminie i bez przeszkód. Dostawcą maszyny jest firma DERYA z Tychów, jedyny przedstawiciel firmy Horizon International Co.  w Polsce.

Na podstawie informacji firmy DERYA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności