Model Opakowania na Targach PracyPoprzedni artykuł 

W marcu br. firma Model Opakowania prezentowała się trzykrotnie na Targach Pracy. Byliśmy w Nowej Soli, Zielonej Górze i Warszawie. Wszędzie nasze stoisko wzbudzało duże zainteresowanie uczestników i innych wystawców.

Jako producent tektury i opakowań tekturowych nie mogliśmy przygotować naszego stoiska inaczej, niż za pomocą tektury. Ze specjalnie wyciętych kwadratowych elementów w formie puzzli, budowaliśmy ściankę, stoliki i półki. Na nich umieszczaliśmy wszystko to, co mogło przybliżyć uczestnikom naszą firmę tj. gazety Model Box i Model Press, gadżety firmowe i marketingowe. Na naszych stoiskach można było także znaleźć aktualne oferty pracy. Reprezentujący firmę pracownicy udzielali odpowiedzi na pytania i przybliżali uczestnikom targów sposób funkcjonowania spółki w Polsce. Tego typu spotkania sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, nie tylko z potencjalnymi pracownikami, ale także z innymi firmami, które także prezentują swoje stoiska.

W Model Opakowania zatrudniamy obecnie ponad 650 osób i wciąż inwestując poszukujemy nowych pracowników, do stale rozwijających się zakładów produkcyjnych w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności