Grudniowe promocje w Atrium Centrum PloterowePoprzedni artykuł 

Grudniowe promocje w Atrium Centrum Ploterowe
Grudniowe promocje w Atrium Centrum Ploterowe

W Atrium Centrum Ploterowe zawsze można liczyć na dobre ceny urządzeń takich marek jak MUTOH, EFI, SUMMA, NEOLT czy ARTEMIS. Nie inaczej jest w grudniu!

Każdy kto w grudniu myśli jeszcze o roku 2019, a także ci którzy już planują swój rozwój w nadchodzącym 2020 roku, znajdzie w Atrium łakomy, świąteczny kąsek.

GWIAZDKOWY PREZENT - 1000 m² materiałów

Atrium Centrum Ploterowe przygotował prawdziwie świąteczny prezent - 1000 metrów kwadratowych materiałów do druku IKONOS dla każdego, kto w grudniu 2019 zamówi jedną z następujących maszyn: Mutoh ValueJet (o szerokości 1.62 m lub większy), Artemis Pulsar 2 LED-UV. Należy tylko pamiętać, że „Gwiazdkowy Prezent” nie łączy się z innymi promocjami i upustami.

LEASING na plotery bez pierwszej wpłaty w 1 godzinę!

W grudniu spieszy się wszystkim. Bo święta idą, bo trzeba lepić pierogi, bo trzeba szukać możliwości… Dlatego Atrium wraz ze swoimi partnerami leasingowymi jest w stanie przyznać leasing na plotery (i inne urządzenia) bez pierwszej wpłaty i to w ciągu 1 (czyt. jednej) godziny! Telefony do ręki i wykręcamy numer 77 458-16-81 zanim wszystkie linie będą zajęte…

SUPER PROMOCJA na plotery LED-UV

Technologia druku bezpośredniego LED-UV pozwala na zadruk bezpośredni szerokiej gamy podłoży oraz bezpośrednio na gotowych produktach. Dzięki temu urządzenia te znajdą zastosowanie nie tylko w poligrafii, reklamie ale w wielu innych biznesach. Wystarczy pomysł!

W grudniu, Atrium Centrum Ploterowe przygotowało atrakcyjne oferty na drukarki LED-UV takich marek jak Mutoh, EFI i Artemis.

Drukarki rolowe LED-UV:

- EFI Pro 32r - zapytaj o super cenę

- Artemis Pulsar II 3.20m - 195.000 zł

- Mutoh ValueJet 1638UR - 85.950 zł

Drukarki hybrydowe (rolowo-stołowe) LED-UV:

- EFI Pro 16h - zapytaj o super cenę

- EFI H1625-LED - zapytaj o super cenę

- Mutoh ValueJet 1638UH - 137.950 zł + 2 rok gwarancji gratis

- Mutoh ValueJet 1626UH - 109.000 zł + 2 rok gwarancji gratis

- Mutoh Smartcolor H - zapytaj o super cenę

Drukarki stołowe (flatbed) LED-UV:

- EFI Pro 30f (rozm. 3.05 x 2.05 m) - zapytaj o super cenę

- EFI Pro 24f (rozm. 2.54 x 1.32 m) - zapytaj o super cenę

- Mutoh PerformanceJet PJ-2508UF (2.54 x 1.25 m) - zapytaj o super cenę

- Mutoh Smartcolor F (szer. 1.62, dł. 1.42 - 3.82 m) - zapytaj o super cenę

Drukarki do gadżetów i małych obiektów:

- Mutoh VJ-626UF (format A2+, system obrotowy) - 99.990 zł

- Mutoh VJ-426UF (format A3+) - 54.900 zł

Zostań XPERTEM w grudniu!

XPERTJET to nowa seria japońskich drukarek marki Mutoh, w której producent połączył to co najepsze w linii VALUEJET z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Jeśli ktoś chciałby pomyśleć w grudniu o maszynie w pełni ekologicznej, z certyfikowanymi atramentami Mutoh UMS lub nowej generacji eko-solwentami w kolorach CMYK lub CMYK LC LM LK (również certyfikowanymi) musi wybrać XPERTJET’a!

- Mutoh XpertJet 1641SR - 54.990 zł

- Mutoh XpertJet 1682SR - 74.990 zł

Ostatnia szansa na TAKI UPGRADE oprogramowania ONYX!

Każdy wie, że dobry sprzęt to połowa sukcesu. Drzemiącą w nim moc wykrzesać może dopiero profesjonalne oprogramownie jakim jest ONYX. Z okazji 30 lecia, ONYX Graphics przygotował nie lada dwie atrakcje.

Tylko do końca grudnia przekonwertuj swoją wersję ONYX na wersję Thrive 221! Pamiętając, że cena standardowa takiego zabiegu wynosi 3.495 € a cena promocyjna tylko 1.495 € należy się tylko śpieszyć i skontaktować z Atrium Centrum Ploterowe.

Również do końca grudnia użytkownicy innego oprogramowania RIP (SAI, Versaworks, Rasterlink, Colorgate, Wasatch, Caldera, Ergosoft, Printfactory, Posterjet oraz wszystkich wersji ONYX RipCenter) mogą zamienić (w modelu trade-in) swoje oprogramowanie na ONYX POSTERSHOP z rabatem 750 €. Telefony w dłoń!

NEOLT – włoska jakość cięcia i laminacji

Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.

Atrium Centrum Ploterowe poleca w grudniu Neolt XY Matic Trim Plus - automatyczny trymer pozwalający na rozcinanie elastycznych materiałów (folii, papierów, banerów) na formatki (cięcie z 4 stron). Zaawansowany system optyczny rozpoznaje najpopularniejsze znaczniki cięcia gwarantując wysoką dokładność i prędkość pracy. To pracujące za dwóch urządzeni e w grudniu można nabyć za jedyne 69.500 zł!

Specjalna oferta na przegląd okresowy plotera i rabat -25% na głowicę

Także i obecni użytkownicy maszyn drukujących Mutoh skorzystają w grudniu w Atrium Centrum Ploterowe. Wszyscy wiedzą bowiem, że prawidłowa konserwacja urządzeń przez autoryzowany serwis z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów znacznie przedłuża okres ich użytkowania, dlatego Atrium przygotowało specjalną ofertę.

Specjalna oferta na przegląd okresowy (np. zimowy) plotera Mutoh ValueJet ValueJet 1324X, ValueJet 1624, ValueJet 1624X, ValueJet 1638X i 25% rabat na nową oryginalną głowicę Mutoh obejmuje: wymianę filtrów głowicy drukującej, wymianę wkładu odbiorczego, sprawdzenie pracy pompy odprowadzającej zlewki, sprawdzenie stacji serwisowej, wymianę wycieraczki, czyszczenie i konserwacja bieżni, sprawdzenie naciągu paska napędu bieżni, czyszczenie paska encodera napędu karetki, sprawdzenie działania i czyszczenie czujników (czujnika encodera, czujnika mediów), czyszczenie tarczy encodera mediów, fabryczną kalibrację głowicy.

Koszt takiego przeglądu obejmującego w/w czynności serwisowe wynosi tylko 899 zł. A potem można drukować, drukować i drukować.

www.atrium.com.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności