EyeC wypuszcza nowe oprogramowanie do kontroli grafiki - ProofTextPoprzedni artykuł 

EyeC ogłasza ogólnoświatową dostępność swojego nowego ProofText, zautomatyzowanego internetowego oprogramowania do kontroli tekstu. ProofText jest przeznaczony do wstępnej korekty grafiki i kontroli wersji, aby pomóc agencjom kreatywnym, dostawcom usług prepress, firmom farmaceutycznym, firmom FMCG, a także drukarniom etykiet i opakowań w przyspieszenie tworzenia grafiki i procesu przygotowania do druku, skrócenie czasu korekty oraz unikaniu kosztownych błędów.

„ProofText zapewnia do 50% szybszy całkowity czas inspekcji niż porównywalne systemy na rynku ze względu na wysoce zautomatyzowany proces dopasowywania tekstu, najlepszą w swojej klasie użyteczność i efektywną ocenę”- powiedział Dominique Elsen, menedżer produktu EyeC. „Podstawową funkcjonalnością ProofText jest porównywanie rękopisów z pierwotnymi dokumentami graficznymi, takimi jak PDF lub inne, aby znaleźć i oceniać różnice”.

Prosta korekta grafiki

Intuicyjna użyteczność ProofText, inteligentny algorytm i innowacyjny interfejs użytkownika wraz z łatwymi w użyciu narzędziami pozwalają każdemu użytkownikowi na przeglądanie i ocenę złożonych dokumentów i kompozycji w skuteczny sposób w każdym miejscu, bez obszernego szkolenia. Szybkie sprawdzenie zapobiega poważnym błędom i pozwala unikać kosztów.

ProofText jest opracowywany specjalnie dla obszernych tekstów i wielojęzycznych grafik na produktach takich jak pudełka składane, etykiety, ulotki, broszury i opakowania elastyczne. Aby zapewnić jakość od samego początku tworzenia grafiki, tekst na żywo (Unicode) z manuskryptu i plików informacyjnych (Word, HTML, szablonów QRD i nie tylko) jest porównywany z pierwotnym plikiem graficznym lub próbą (PDF). Cykl kontroli wersji jest skrócony przez porównanie aktualnego tekstu pliku PDF z różnymi wersjami plików PDF.

Treść tekstowa sprawdzana przez ProofText obejmuje różnice spowodowane usunięciem, wstawieniem lub zmianą tekstu, a także odchylenia w stylach tekstu (pogrubienie, kursywa, rozmiar i rodzaj czcionki). W jednym przebiegu można sprawdzać jednocześnie wiele stron, dokumentów, formatów plików i języków.

Wirtualne demonstracje są już dostępne

Osoby zainteresowane obejrzeniem spersonalizowanej wirtualnej demonstracji funkcjonalności, łatwości obsługi, a także kluczowych funkcji ProofText, mogą skontaktować się z lokalnym przedstawicielem EyeC lub bezpośrednio z EyeC pod adresem: Sales@EyeC.de .Dostępne są również wirtualne pokazy pełnej gamy produktów EyeC do kontroli grafiki i prepress w trybie offline i inline.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności