Rethinking possibilites" - Konica Minolta na virtual.drupa 2021Poprzedni artykuł 

Fot.: Konica Minolta
Fot.: Konica Minolta

Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej działania jak druk inkjetowy, druk produkcyjny, uszlachetnianie, druk etykiet i opakowań, czy laserowe wycinanie. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych sesji dostępne są na stronie https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/events/virtual-drupa-2021.

Głównym przesłaniem Konica Minolta będzie „przekraczanie granic”, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w druku. Firma będzie się koncentrować na wspieraniu klientów w realizowanej przez nich transformacji cyfrowej.

„Zautomatyzowany cyfrowy druk produkcyjny” – sesja online odbywająca się 21 kwietnia o godzinie 10.40 będzie poświęcona oprogramowaniu i urządzeniom Konica Minolta w kontekście usprawnienia przepływu prac w drukarni. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się: oprogramowanie AccurioPro Flux, AccurioPro Dashboard oraz bazujące na technice tonerowej urządzenia arkuszowe AccurioPress C4080 i AccurioPress C14000, wzbogacone o różne systemy wykańczania oferowane przez Konica Minolta.

Główną atrakcją sesji zaplanowanej na 22 kwietnia na godz. 10.00 będzie wielokolorowa maszyna inkjetowa AccurioJet KM-1e LED UV (następca modelu AccurioJet KM-1), zapewniająca – jak podkreśla Konica Minolta – wysoką jakość druku z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dostępnej na rynku.

Podczas sesji odbywającej się 22 kwietnia o godz. 11:20 zaprezentowane zostaną zalety i bogate możliwości urządzenia do uszlachetnień – MGI JetVarnish 3D, oferowanego w różnych wariantach – od modelu entry level do rozbudowanej wersji w formacie B1.

Kolejnego dnia targów – 23 kwietnia o godz. 10:00 będzie miała miejsce sesja poświęcona cyfrowemu systemowi do laserowego wycinania – MOTIONCUTTER.

Ciesząca się niesłabnącą popularnością na całym świecie tonerowa maszyna etykietowa AccurioLabel 230 oraz najnowsze urządzenie do druku opakowań z tektury falistej – PKG-675i – będą „gwiazdami” sesji poświęconej produkcji opakowań i etykiet, zaplanowanej na 23 kwietnia na godz. 11:20.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności