Brother rozszerza swoje portfolio o dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner BenefitPoprzedni artykuł 

Brother dodał do swojej oferty dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner Benefit – MFC-B7710DN i DCP-B7500D. Oba modele charakteryzują się wysoką prędkością druku (do 34 stron na minutę), automatycznym drukiem dwustronnym oraz tonerem o wydajności do 2 tys. stron.

Brother DCP-B7500D to nowe w portfolio firmy kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1, które umożliwia drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Ta elektrofotograficzna drukarka laserowa ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz umożliwia wydruk do 34 stron na minutę w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Model MFC-B7710DN, czyli monochromatyczne urządzenie laserowe 4 w 1, które oprócz możliwości drukowania, kopiowania i skanowania posiada również funkcję fax oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.

Oba nowe modele z serii Toner Benefit wyróżnia tryb cichej pracy, co umożliwia na znaczne obniżenie poziomu hałasu podczas drukowanie poprzez zmniejszenie szybkości druku do 13 stron na minutę – dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas pracy w biurze, jak i w domowych warunkach. Brother DCP-B7500D i MFC-B7710DN posiadają funkcję drukowania plakatów i broszur, znaków wodnych oraz pomijania pustych stron. Urządzenia mają również funkcję Archiwum Wydruków, która pozwala na zapisywanie kopii wszystkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF.

„Nowe urządzenia laserowe z serii Toner Benefit pozwalają biznesowi na osiągnięcie najwyższej wydajności procesu druku. Oszczędzają czas przy kopiowaniu i skanowaniu wielostronicowych dokumentów, co znacznie usprawnia codzienną pracę. Oba modele zapewniają wysoką prędkość i jakość wydruków oraz gwarantują długotrwałą eksploatację, co jest szczególnie istotne pod kątem zrównoważonego rozwoju firmy” – Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Dodatkowo oba urządzenia z gamy TonerBenefit umożliwią drukowanie dużych ilości dokumentów przy użyciu wydajniejszych tonerów (do 2 000 stron), co przekłada się na optymalizację kosztu każdej wydrukowanej strony.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności