Personalizowane okładki okolicznościowePoprzedni artykuł 

Nasza firma Drukarnia Świat Kopert (Hurtowa Sprzedaż Kopert Druki Art. Papiernicze Kujbida Leszek) specjalizująca się w obsłudze klientów z sektoru publicznego tj. Sądy Powszechne, Kancelarie Komornicze, Prokuratury oraz Urzędy Miejskie, stawia cały czas na zwiększenie wachlarzu oferowanych usług. Nowością jest oferowany od niedawna druk za pomocą urządzenia Flat Bed Foli Printer z firmy Peleman.

Jest to urządzenie umożliwiające druk na wszelkiego rodzaju powierzchniach, takich jak przedewszystkim okładki do książek, teczki gratyfikacyjne, okolicznościowe oprawione we wszelkiego rodzaju materiały pokryciowe typu: płótno introligatorskie, ekoskóra, introkal, itp. a także na innych powierzchniach jak np. szkło, drewno, plastik. Urządzenie umituje tzw. hotstamping tzn. złocenie na gorąco, za pomocą wielu rodzajów różnego koloru foili.

Przewagą tej techniki nad tradycyjny złoceniem jest fakt, iż urządzenie pracuje na gotowych plikach pdf, gif - w związku z czym możemy wykonać szybko i tanio personalizację nawet 1 sztuki teczki, lub innego przedmiotu bez konieczności zamawiania matryc służących do tłoczenia na gorąco i wykonać dowolny nadruk - szybko, sprawnie i tanio. Taki proces znacznie skraca czas ewentualnego zlecenia oraz znacznie zmniejsza jego koszt, dając jednocześnie praktycznie nioegraniczone możliwości dotyczące personalizacji jakiejkolwiek powierzchni zgodnie z życzeniami klientów.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności