XSYS łączy siły z Nilpeter i Reproflex Scandinavia, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania fleksograficznePoprzedni artykuł 

XSYS ma przyjemność ogłosić współpracę nowego dostawcy na rok 2021 z producentem wąskowstęgowych maszyn fleksograficznych Nilpeter oraz specjalistą w zakresie przygotowania do druku Reproflex Scandinavia. Wykorzystując mocne strony każdej firmy, nawiązano nowe partnerstwo w celu dostarczenia rozwiązań druku fleksograficznego, które umożliwią klientom produkcję bezkonkurencyjnych, wysokiej jakości metek i etykiet.

Nie słabną wymagania stawiane drukarniom, aby zapewniały niezmiennie wysoką jakość druku bez wad i różnic kolorystycznych, po niższych kosztach i z szybką dostawą. Tymczasem zmienne nieodłącznie związane z procesem fleksograficznym mogą negatywnie wpłynąć na wynik i szybko wpłynąć na rentowność. Dzięki ścisłej współpracy z innymi wiodącymi dostawcami branżowymi, XSYS poświęca się opracowywaniu innowacyjnych i solidnych rozwiązań fleksograficznych dla klientów, aby pomóc im osiągnąć, a nawet przekroczyć ich cele.

Produkty zawarte w nowym projekcie to:

• Płyty firmy XSYS – nyloflex® FTS Digital jest samoistną płytą z płaskim wierzchołkiem do drukowania elastycznych opakowań, metek i etykiet na podłożach foliowych lub papierowych za pomocą rozpuszczalnika, wody lub atramentu UV. Uniwersalna płyta może być używana ze standardowym sprzętem do przetwarzania rozpuszczalników. Gładka powierzchnia płyty ma bardzo drobne ziarno, które jest w stanie utrzymać niestandardowe wzory przesiewania powierzchni. Jest również wyposażony w technologię AIF z wyjątkową odpornością na tusz podpowierzchniowy, aby zapobiec jego napełnianiu, dzięki czemu płyty są czyste podczas drukowania i wydłużają czas pracy drukarki.

• Drukowanie przez Nilpeter – zadanie etykiety JAKOŚCI zostało wydrukowane na urządzeniu Nilpeter FA-17. FA-17 zapewnia maksymalny poziom stabilności, najściślejszą tolerancję pasowania i doskonałe wyniki drukowania na wielu podłożach; wszystkie normalne materiały samoprzylepne, w tym elastyczne folie opakowaniowe, folie polimerowe, folie metalowe i papier. Technologia Clean-Hand FA minimalizuje praktyczną interakcję z drukarką, wszystkie dane są zapisywane, zadania są łatwo przywoływane, a drukarka automatycznie rejestruje. Takie podejście dodatkowo eliminuje poprzednie ręczne kontrole; uchwyty z szybką blokadą zostały zastąpione przyciskami dotykowymi, wszystkie pokrywy zespołów drukujących mogą otwierać się pojedynczo lub jednocześnie, a wałki rastrowe mają funkcję automatycznego czyszczenia przed zwolnieniem. Najbardziej wszechstronna maszyna flekso na rynku, FA, pozwala drukarzom na skalowanie i dostosowywanie swojej maszyny od standardowej do zaawansowanej, z jednostkami o wartości dodanej oraz różnymi pakietami aplikacji i automatyzacji, zgodnie z potrzebami aplikacji i budżetem.

• Prepress firmy Reproflex Scandinavia – Reproflex Scandinavia obejmuje cały łańcuch wartości od grafiki, projektu, przygotowania do druku, proofingu, zarządzania kolorami, produkcji płyt fleksograficznych i rękawów. Rozwiązania Flexo obejmują SoftTone+ dla płynnego zanikania, Ultra White dla lepszego krycia i mniejszej ilości atramentu oraz Extended Gamut Printing (EGP).

Wyniki ostatnich prób druku, przeprowadzonych w centrum technologicznym Nilpeter w Danii, to przyciągające wzrok próbki etykiet, które pokazują, co można osiągnąć dzięki odpowiedniej kombinacji najlepszych w swojej klasie technologii i wiedzy w zakresie przygotowania do druku, płyt i maszyn drukarskich.

„Silne partnerstwo branżowe jest niezbędne do napędzania innowacji w druku fleksograficznym, dzięki czemu nasi klienci mogą pozostać konkurencyjni. Wyniki, które dzisiaj prezentujemy, wyraźnie pokazują wartość tej współpracy i nie możemy się doczekać budowania na tej platformie w nadchodzących miesiącach” – powiedział dr Joelle Bédat, Business Development Manager OEM w XSYS.

Po sukcesie wstępnych prób druku, partnerstwo planuje dalsze rozszerzenie zakresu projektu, aby sprostać nowym wymaganiom w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji na temat nowego oddziału XSYS we Flint Group można znaleźć na stronie www.xsysglobal.com lub pod adresem info@xsysglobal.com.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności