Cimpress podpisuje wieloletnią umowę na cyfrowe drukarki HP Indigo w celu przyspieszenia masowej personalizacjiPoprzedni artykuł 

HP Inc. (NYSE: HPQ) i Cimpress (Nasdaq: CMPR), światowy lider w dziedzinie masowej personalizacji, ogłosiły dziś wieloletnie, strategiczne porozumienie dotyczące inwestycji na dużą skalę w Cyfrowe drukarki nowej generacji HP Indigo, aby rozwinąć internetowy rynek spersonalizowanych produktów do druku.

Cimpress, największy klient HP Indigo na świecie, wdroży w ciągu najbliższych dwóch lat flotę nowych cyfrowych drukarek HP Indigo, głównie drukarkę cyfrową HP Indigo 100K w formacie B2, zaprojektowaną z myślą o przełomowej produktywności. Nowa technologia ma na celu zapewnienie dodatkowych przychodów dla marek firmy i poprawę wydajności w całej globalnej działalności produkcyjnej.

Globalne firmy Cimpress, w tym Vistaprint, każdego roku obsługują dziesiątki milionów klientów, zapewniając wygodną i przystępną cenowo personalizację, tworząc unikalne produkty, które charakteryzują się niezawodnością, jakością i przystępnością cenową produktów masowo produkowanych.

„Podczas pandemii więcej klientów z branży druku przeniosło się z offline do online, gdzie Cimpress jest zdecydowanym liderem. Wierzymy, że większość tych klientów pozostanie online po pandemii, a my będziemy zwiększać wydajność, kontynuować inwestycje, aby lepiej służyć klientom ”- powiedział Robert Keane, założyciel i dyrektor generalny Cimpress. „W ciągu ostatnich dziesięcioleci HP odegrał kluczową rolę w naszym rozwoju, nie tylko pod względem wielkości, ale także możliwości. Wierzymy w naszą ciągłą współpracę, aby wzmocnić naszą konkurencyjność kosztową i zdolność do zadowolenia naszych klientów na całym świecie ”.

Cimpress wykorzystuje technologię HP do dostarczania spersonalizowanych produktów do drukowania, takich jak kartki świąteczne, artykuły fotograficzne, upominki, kalendarze i materiały marketingowe.

„Pomaganie klientom w osiągnięciu możliwości rozwoju i doskonałości operacyjnej to kluczowa wartość dla HP. Ściśle współpracowaliśmy z Cimpress przy opracowywaniu HP Indigo 100K, aby zapewnić, że spełnia on potrzeby rynku w zakresie dużej automatyzacji i ilości w celu dostarczania spersonalizowanych produktów. Cieszymy się, że możemy nadal rozwijać nasze strategiczne relacje z Cimpress, aby zapewnić długoterminowy sukces obu firm ”- powiedział Haim Levit, dyrektor generalny HP Indigo.

Zaprojektowana do ciągłego drukowania, nowa drukarka B2 HP Indigo 100K jest pierwszą maszyną na platformie HP Indigo 5.generacji, innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym duże nakłady druku cyfrowego dzięki dużej szybkości i produktywności, przy jednoczesnym zapewnieniu renomowanego wyglądu i dotyku cyfrowego offsetu Indigo.

Ponad połowa nowych jednostek HP Indigo 100K zostanie zainstalowana w 2021 r. Po udanych testach zautomatyzowanej, wielkoseryjnej produkcji w okresie świątecznym 2020 r. W zakładach produkcyjnych Cimpress w Europie. Drukarka HP Indigo 100K współpracuje bezpośrednio z HP PrintOS Color Beat, aby zapewnić najwyższe standardy i spójność kolorów w różnych maszynach i lokalizacjach.

Więcej informacji na temat wielokrotnie nagradzanych drukarek cyfrowych HP Indigo można znaleźć pod adresem www.hp.com/go/Indigo.

Na podstawie informacji firm HP Inc. i Cimpress

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności