LFP Industrial Solutions zaprasza do spotkania na targach FESPAPoprzedni artykuł 

Renomowany dystrybutor i integrator zaawansowanych przemysłowych rozwiązań zaprasza do spotkania ze swoimi przedstawicielami na targach FESPA Global Expo 2021 w Amsterdamie.

„Cieszymy się, że wreszcie będziemy mogli spotkać się w jednym miejscu i zaprezentować nowe technologiczne rozwiązania, które pomogą usprawnić procesy w Państwa przedsiębiorstwach. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoisk firm Durst (Hala 5, stoisko K20) oraz Elitron (Hala 1, stoisko F30) na których bedziemy mogli spotkać sie z Państwem i porozmawiać o fantastycznych zmianach w naszych technologiach, a także zaprezentować zupełną nowość w Europie“, komentuje Marcin Wójcik, Wiceprezes LFP Industrial Solutions. Podczas targów FESPA można będzie zapoznać się z bogatą ofertą przemysłowych rozwiązań.

Doskonałość produkcji

Platforma technologiczna P5, która została wprowadzona przez Durst Group na rynek w 2018 wyróżnia się wszechstronnością i wysoką wydajnością. Od tego czasu na całym świecie zainstalowano już ponad 100 systemów z serii P5 w różnych obszarach zastosowań. Na stoisku Durst można będzie zobaczyć maszynę hybrydową P5 350 HS, która stanowi świetne rozwiązanie zarówno do druku z roli na rolę jak i do druku płaskiego o szerokości do 3,5m. Dodatkowa opcja z systemem podajnikowym Durst Automat umożliwia wysoką automatyzację procesu produkcyjnego.

Drugą innowacyjną maszyną, którą warto zobaczyć jest P5 TEX iSUB. Jej atutem jest zintegrowane utrwalanie w linii do bezpośredniego drukowania na tkaninach poliestrowych. Dzięki temu, że kalander jest zintegrowany, nie jest wymagana dodatkowa inwestycja ani powierzchnia. To właśnie połączenie obu procesów w jednym systemie daje użytkownikom ogromną elastyczność. Urządzenie może zostać również skonfigurowane do druku na papier transferowy. (Dostępna jest wersja także bez kalandra).

Vanguard dołącza do rodziny Durst

W 2020 roku, Durst nabył większościowy pakiet udziałów w Vanguard Digital Printing Systems USA, producenta maszyn drukujących m.in. dla branży oznakowań, dekoracji oraz opakowań. Wraz z utworzeniem oddziału Vanguard Europe GmbH, Vanguard będzie oferował swoje szerokie portfolio na rynkach europejskich. Wybór lokalizacji w Brixen, w budynku sąsiadującycm z siedzibą Durst ma na celu wykorzystanie synergii technicznych i administracyjnych. Dla Klientów bliskość daje możliowść przetestowania wszystkich urządzeń z całego portfolio oferowanego przez Durst Group w jednym miejscu.

Rozwiązania do cięcia

Niezwykle istotną i nieodłaczną częścią procesu produkcyjnego w drukarni jest cięcie materiałów. Tutaj również warto postawić na sprawdzone rozwiązania jakimi są maszyny marki Elitron. Na targach FESPA będzie można zapoznać się z modelem Kombo SD+31.20 oraz Kombo SDC+21.32, które zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby rynku poligraficznego.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności