PSSiDC zaprasza na Targi FESPAPoprzedni artykuł 

FESPA Global Print Expo 2021 to największe w Europie międzynarodowe targi specjalistycznego druku. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 października 2021 w RAI Exhibition Centre w Amsterdamie. Setki wystawców zaprezentują swoje najnowsze innowacje i premiery produktów dla sektora druku cyfrowego i sitodruku w zakresie grafiki, oznakowania, dekoracji, opakowań, zastosowań przemysłowych i tekstylnych.

Tym samym Zarząd PSSiDC serdecznie zaprasza członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz gości z Polski na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w środę 13.10.2021 o godzinie 13:00 w przyjaznej przestrzeni Club FESPA Hospitality Stand.

Targi FESPA organizowane są zgodnie z wszelkimi wymaganymi restrykcjami.

Wejście na targi możliwe jest po okazaniu:

  1. Certyfikatu szczepienia w j. ang. (EU digital Covid Certificate – możliwe do ściągnięcia w aplikacji mObywatel), który uzyskuje się po drugiej dawce (lub pierwszej w przypadku szczepionki marki Johnson & Johnson) lub
  2. dokumentu w j. ang. o byciu ozdrowieńcem (akceptowane jest nie dłuższe niż 6 miesięcy)
  3. Osoby, które nie są zaszczepione, nie są w pełni zaszczepione lub nie chorowały w ciągu ostatnich 6 miesiącach na COVID, będą musiały przedstawić negatywny wynik testów antygenowych nie starszy niż 24 godziny, co oznacza, że każdy kto chce odwiedzić targi dłużej, będzie musiał wykonać test co 24 godziny.

FESPA dokłada wszelkich starań, aby punkty testowe były w pobliżu targów RAI. Wyniki testu zostaną podane w formie kodu QR w ciągu 15 min od samego testu i zostaną wysłane na adres e-mail.

Ponieważ jednak sytuacja może ulec zmianie, należy na bieżąco monitorować restrykcje. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z biurem PSSiDC.

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności