Ranpak przejmuje firmę Recycold Cool Solutions BVPoprzedni artykuł 

Rozwiązania opakowaniowe Ranpak Cold Chain z opakowaniami Recycold Cool Pack zapewniają doskonałe wrażenia z rozpakowywania
Rozwiązania opakowaniowe Ranpak Cold Chain z opakowaniami Recycold Cool Pack zapewniają doskonałe wrażenia z rozpakowywania

Ranpak Holdings Corp. („Ranpak”) (NYSE: PACK), światowy lider ekologicznych, papierowych rozwiązań opakowaniowych dla handlu elektronicznego i przemysłowych łańcuchów dostaw, ogłosił dziś przejęcie Recycold Cool Solutions BV („Recycold”), producenta ekologicznych opakowań chłodzących. W przeciwieństwie do typowych opakowań chłodzących, opakowania Recycold Cool Pack są wykonane z bezpiecznego dla drenażu żelu roślinnego, a ich dodatek poszerza różnorodność rozwiązań opakowaniowych Ranpak Cold Chain.

„Cieszymy się, że możemy dodać Recycold i jego produkty Recycold Cool Packs do naszego portfolio zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych w łańcuchu chłodniczym w Ranpak. Recycold natychmiast wzmocni nasząpozycję jako wysoce efektywnego dostawcy rozwiązań termicznych na rynku” — powiedział Omar Asali, prezes i dyrektor naczelny Ranpak. „To przejęcie odzwierciedla naszą koncentrację na nowych produktach zorientowanych na wzrost i naszą wspólną wizję rozwiązań przyjaznych dla środowiska, które wyrażają wartości, z którymi prowadzimy działalność Ranpak na całym świecie”.

Asali kontynuował: „Otrzymaliśmy świetne opinie od klientów na temat opakowań Recycold Cool Pack. Ranpak będzie zwiększał skalę działalności Recycold. Produkty Recycold są już sprzedawane w 14 krajach europejskich i nie możemy się doczekać dalszych światowych ekspansji w przyszłości. Ranpak będzie również integrować innowacyjne operacje produkcyjne Recycold z nowym zakładem Ranpak Netherlands, który ma zostać otwarty do końca 2022 roku.

„Recycold i Ranpak współpracują już od kilku lat i cieszę się, że pod kierownictwem Omara Ranpak może przenieść naszą działalność na wyższy poziom” – powiedział Ruud Titulaer, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Recycold. „Nasze firmy podzielają wspólne wartości dla bardziej zrównoważonego świata, a połączenie produktów Recycold i Ranpak zapewni niezrównane wrażenia z rozpakowywania. Cieszymy się, że jesteśmy częścią rodziny Ranpak, dzięki możliwości dalszej integracji naszej oferty w celu uzyskania bardziej usprawnionego rozwiązania ochrony termicznej dla naszych klientów oraz jeszcze ściślejszej współpracy nad przyszłym rozwojem produktów”.

Zintegrowane rozwiązanie łańcucha chłodniczego

Ranpak od kilku lat działa na polu łańcucha chłodniczego dzięki wyściółce termicznej WrapPak® Protector. Papierowe podkładki zatrzymują powietrze i zapobiegają przewodzeniu ciepła, tworząc wyjątkowy izolator do zastosowań w zimnym łańcuchu. Chłodzenie jest potrzebne, aby produkty pozostawały zimne do 48 godzin, a Ranpak zaleca stosowanie opakowań Recycold Cool Pack jako najbardziej zrównoważonej opcji na rynku, aby spełnić to wymaganie. Klienci Ranpak i Recycold będą teraz mogli zamówić całe rozwiązanie z jednego źródła i skorzystać z:

Łatwa integracja: pakowacze z łatwością umieszczają podkładki papierowe WrapPak w pudełku przed dodaniem chłodnych opakowań Recycold, co jest kompletnym procesem, który można łatwo zoptymalizować w prawie każdej istniejącej operacji pakowania”. Niezrównane wrażenia z rozpakowywania: wkładki termiczne Ranpak Cold Chain z opakowaniami Recycold Cool Pack zapewniają doskonałe wrażenia z rozpakowywania, minimalizując lub eliminując potrzebę stosowania plastikowych opakowań w celu zapewnienia bardziej zrównoważonego podejścia.

Zyski w zakresie kosztów i zrównoważonego rozwoju: brak kosztownych zwrotów i obsługi konwencjonalnych systemów chłodzenia przy użyciu tych zrównoważonych produktów.

Na podstawie informacji firmy Ranpak

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności