Bar Graphic rozwija się, aby sprostać globalnym wymaganiom rynku opakowań i etykietPoprzedni artykuł 

Firma Bar Graphic Machinery („BGM”), lider na rynku w zakresie projektowania i produkcji systemów wykańczania etykiet, sztancujących przewijarek, cyfrowych systemów wykańczania etykiet i sprzętu do wykańczania opakowań elastycznych dla światowego przemysłu etykiet i opakowań giętkich, rozszerzyła swój zakład w Bradford, West Yorkshire.

We wrześniu firma nabyła dodatkowy budynek sąsiadujący z obecną lokalizacją. Ekspansja ponad dwukrotnie zwiększa moce produkcyjne firmy i mieści nowy dedykowany warsztat maszynowy do produkcji i przechowywania komponentów.

Annemarie Rhodes, dyrektor zarządzająca w Bar Graphic, powiedziała: „Widzimy ogromne zapotrzebowanie na naszą technologię, zwłaszcza na naszą najnowszą gamę przewijarek kontrolnych do wycinania matrycowego BGM Elite, i dlatego musimy zwiększyć naszą wydajność produkcyjną. Ten nowy obiekt pozwoli nam zwiększyć produkcję o co najmniej 60% w pierwszym roku, a co ważne, pozwoli nam budować większe maszyny i rozszerzać naszą gamę cyfrowych wykończeń i pras fleksograficznych, wykorzystując stary warsztat jako dodatkową zdolność produkcyjną.

„Aby wesprzeć ekspansję i zwiększyć naszą produktywność, zainwestowaliśmy również w nowe szybkie 22-narzędziowe 4-osiowe centrum obróbcze CNC, co oznacza, że mamy teraz na miejscu pięć szybkich centrów obróbczych CNC. Inwestycja w całej firmie jest wyraźnie znacząca i gwarantuje, że jesteśmy w stanie utrzymać naszą ciężko wypracowaną reputację w zakresie innowacji technologicznych i doskonałej obsługi klienta na całym świecie”.

Na podstawie informacji firmy Bar Graphic Machinery

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności