Najnowszy powielacz cyfrowy w ofercie Duplo DP-X850 - prezentacja podczas targów RemaDays Warsaw 2022Poprzedni artykuł 

Najszybszy powielacz cyfrowy na rynku – jak podaje firma Duplo - drukujący z prędkością 200 stron na minutę i umożliwiający ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju dokumentów zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw na stoisku firmy Duplo (numer M21 w pawilonie F). Odbywać się one będą w dniach 23-25 marca br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Urządzenie DP-X850 to najnowszy powielacz z oferty Duplo, który już cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko na całym świecie, ale także w naszym kraju - maszyna znalazła już swoich pierwszych nabywców w Polsce. Jego możliwości będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw. Rozwiązanie to przygotowane jest m.in. z myślą o produkcji wysokonakładowej, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Jak podaje Duplo Polska, zastosowano w nim bowiem nowe farby o większym stopniu zaczernienia, a także nowe matryce, co znacząco wpływa na jakość i wyrazistość wydruku, a jednocześnie generuje mniejsze zużycie farby podczas procesu drukowania. System wysokiej rozdzielczości obrazowania (HD) oraz wysokie nasycenie farby zapewniają tu – jak podkreśla producent - doskonałą reprodukcję półtonów, fotografii, tekstu oraz jednolite krycie powierzchni.

„Maszyna umożliwia ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju produktów o różnych nakładach m.in. instrukcji obsługi, kopert, formularzy, kalendariów, książek, pocztówek, notatników, ulotek oraz różnego rodzaju druków firmowych – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Posiada szereg funkcji, które umożliwiają szybki druk, bez strat na jakości końcowego produktu. Podczas targów będziemy prezentować maszynę podczas pracy „na żywo”, przy realizowaniu różnorodnych aplikacji. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich przedstawicieli drukarń, firm i instytucji do odwiedzenia nas w czasie tej imprezy”.

Podczas targów, obok wyżej wspomnianego urządzenia, Duplo Polska zaprezentuje również nowy system broszurujący iSaddle 5.0, dedykowany wysokowydajnej produkcji katalogów, broszur, periodyków, instrukcji obsługi, zeszytów, kart menu itp. W jego przypadku będzie to pierwsza oficjalna prezentacja w naszym kraju. Na stoisku będzie można zobaczyć także multifinisher DC-618 z oprogramowaniem do automatycznej impozycji Duplo Ultimate Impostrip oraz EFI Fiery Impose. Jak podaje producent, umożliwia on wydajną produkcję wizytówek, zaproszeń, winiet, ulotek, zawieszek, pocztówek, folderów, kuponów i innych akcydensów. Kolejnymi prezentowanymi rozwiązaniami będą półformatowy stół tnący PFi B2, dedykowany produkcji pudełek, etykiet, materiałów POS i opakowań, a także bigówko-falcerka Touchline CF-37, przeznaczona do produkcji folderów, składanych ulotek, pocztówek, zaproszeń, okładek, teczek, plecków do kalendarzy i innych produktów.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności