Enfocus ogłasza wydanie aktualizacji Switch Spring 2022Poprzedni artykuł 

Enfocus, lider w dziedzinie kontroli jakości plików PDF i zautomatyzowanych przepływów pracy dla branży projektowania graficznego, wprowadził na wiosnę 2022 ogromną aktualizację dla Switcha, wiodącego na rynku oprogramowania do automatyzacji.

Aktualizacja, bezpłatna dla wszystkich klientów serwisowych, zawiera wiele nowych funkcji, ulepszeń UX i poprawek błędów, umacniając status platformy jako złotego standardu automatyzacji przepływu pracy. Switch umożliwia teraz wyrażenie skryptu Node.js (z obsługą wersji 16), a także natywną obsługę JSON, zapewniając prostą integrację z nowoczesnymi interfejsami API RESTful. Do elementu Odśwież informacje o zadaniu dodano wiele innych nowych funkcji, umożliwiając użytkownikom zdefiniowanie etapu przepływu i maksymalnie pięciu niestandardowych pól.

Davy Verstaen, kierownik ds. produktów Switch, z zadowoleniem przyjął aktualizację, mówiąc: „Switch stał się podstawą naszego portfolio produktów i z radością ogłaszamy tę najnowszą aktualizację. Oznacza to, że nasze wiodące w branży oprogramowanie do automatyzacji jest teraz jeszcze lepsze, przekraczając potrzeby naszych klientów – starych i nowych.

„Teraz, nawet jeśli korzystasz z bardzo nowoczesnego interfejsu API, Switch może się bezproblemowo integrować, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na konfiguracji, a więcej na dodawaniu wartości w innym miejscu procesu projektowania. W ciągle zmieniającym się środowisku Switch jest nadal jedyną prawdziwą platformą automatyzacji przepływu pracy, która łączy każdy system w jeden, łatwy w zarządzaniu przepływ pracy”.

Wiosenna aktualizacja Switch 2022 zawiera kilka usprawnień, które usprawniają istniejące środowisko Switch, takie jak tekst jednowierszowy ze zmiennymi, opcjonalne większe miniatury i konfigurowalne pola oraz zmodernizowany UX w module klienta. Ponadto jego narzędzia skryptowe zostały dodatkowo ulepszone.

Switch 2022 Spring oferuje uniwersalną łączność z dowolnym systemem biznesowym, takim jak MIS, web-to-print, impozycja i nie tylko. Nowi klienci dołączający w celu skorzystania z aktualizacji mogą samodzielnie zintegrować system lub współpracować z ekspertem Enfocus, który zbuduje dla nich przepływ pracy.

Aby poprosić o demonstrację lub dowiedzieć się więcej o pakiecie narzędzi Enfocus do walidacji plików PDF i procesów przygotowania do druku, odwiedź stronę www.enfocus.com.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności