XSYS weźmie udział w innowacyjnej próbie druku i seminarium internetowym na żywoPoprzedni artykuł 

XSYS ogłosiło swój udział w projekcie mającym na celu sprostanie kluczowym wyzwaniom w zakresie zrównoważonego rozwoju w druku opakowań elastycznych, przy jednoczesnym zapewnieniu znaczącej przewagi konkurencyjnej. Firma dołącza do Flint Group Flexible Packaging i Windmöller & Hölscher podczas seminarium internetowego na żywo w dniu 1 grudnia 2022 r., aby zaprezentować wyniki nowej próby druku. Próba obejmuje najlepsze w swojej klasie rozwiązania fleksograficzne, które pozwolą konwerterom i drukarniom sprostać wymaganiom właścicieli marek w zakresie produktów bardziej przyjaznych dla środowiska i zgodnych z coraz bardziej restrykcyjnymi przepisami.

Ustanawiając nowy standard dla zrównoważonych opakowań, prezentowaną próbką będzie stojąca torebka wydrukowana na podłożu MDO PE za pomocą płyt fleksograficznych XSYS nyloflex® NEF, które zostały specjalnie zaprojektowane do naświetlania diod LED. Zobrazowane i przetworzone w systemie ThermoFlexX Catena również firmy XSYS, płyty będą wykorzystywały technologię przesiewania powierzchni ThermoFlexX Woodpecker i będą montowane na drukarce fleksograficznej Windmöller & Hölscher Novoflex II CI z tulejami rotec® Smart Premium i adapterami rotec® Atlas. Flint Group będzie dostarczać atramenty ZenCode z certyfikatem Cradle-to-Cradle®, w tym biały atrament pracujący z pełną prędkością prasy 600 m/min z doskonałym pokryciem przy użyciu tylko jednej stacji atramentowej. Całość przygotowań do druku jest obsługiwana przez firmę repro House FlexPunkt Druckformen GmbH.

Podczas wydarzenia, w którym można wziąć udział, panel ekspertów z trzech producentów zajmie się tematem osiągnięcia obiegu zamkniętego we fleksograficznym druku CI za pomocą zrównoważonych technologii, które mogą naprawdę zmienić sytuację drukarzy, przetwórców i klientów będących właścicielami ich marek. Simon Top, menedżer produktu w zakresie portfolio płyt drukarskich nyloflex® w XSYS, oraz Gina Wienbracke, menedżer produktu ds. tulei i adapterów rotec®, dołączą do panelu, aby omówić, w jaki sposób można wykorzystać najnowszą innowacyjną technologię płyt, sprzęt do przygotowania do druku oraz tuleje i adaptery. wraz z nowymi atramentami i technologią pras drukarskich może pomóc przygotować firmy na bardziej zrównoważoną przyszłość.

„Kontynuując podróż w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym we flekso CI, XSYS ma wyjątkową pozycję do dostarczania najszerszej gamy komponentów, od płyt drukarskich, urządzeń do sitodruku i produkcji płyt, po tuleje i adaptery do wysokiej jakości, opłacalnych i zrównoważonych opakowań elastycznych produkcji” – skomentował [Stephan Reis, Globalny Dyrektor ds. Marketingu Strategicznego. „Jednak najlepsze wyniki zawsze osiąga się dzięki partnerstwu i nie możemy się doczekać powitania uczestników tego wydarzenia, którego nie można przegapić, gdzie zaprezentujemy nasze wspólne rozwiązania i omówimy przyszłość ekologicznego, dochodowego druku fleksograficznego”.

Aby zarejestrować się na to kluczowe webinarium branżowe, skorzystaj z tego https://my.demio.com/ref/lf3U12VJj3l0Pgfu.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności