Digital Process instaluje trzecią kamerę ThermoFlexX firmy XSYSPoprzedni artykuł 

Specjalista ds. prepress, Digital Process (Pvt) Ltd, jest na drodze rozwoju i innowacji, aby zapewnić całej swojej bazie klientów najwyższą jakość płyt fleksograficznych. W ciągu ostatnich trzech lat firma reprowizyjna z siedzibą w Karaczi zastąpiła wszystkie starsze urządzenia do wywoływaczy obrazu imponującą gamą technologii ThermoFlexX, która obejmuje całą gamę segmentów, od etykiet po opakowania elastyczne, a teraz także po nadruku z tektury falistej.

Podczas gdy wielu konkurentów w regionie koncentruje się wyłącznie na kosztach, Digital Process wyróżnia się decyzją o wprowadzeniu nowego poziomu jakości dzięki zdecydowanej inwestycji w trzy kamery ThermoFlexX firmy XSYS. Najnowsza instalacja dużego ThermoFlexX TFxX 80S jest bardzo popularna w porównaniu z ThermoFlexX TFxX 48 kupionym w zeszłym roku i ThermoFlexX TFxX 60 w 2019 roku. W związku z tym firma może teraz zaspokoić wszystkie potrzeby wielu swoich klientów, w tym niektórych największych firm poligraficznych i ich globalnych klientów marek w Pakistanie, Indiach, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Założona w 2006 roku firma Digital Process nadal jest liderem w produkcji płyt fleksograficznych w Pakistanie dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom. Założyciel i dyrektor generalny, Zain Fazal, wspomina doświadczenie firmy z XSYS i technologią ThermoFlexX: „Co roku produkujemy ponad 10 000 m2 materiału na płyty fotopolimerowe, a nasi klienci oczekują od nas najlepszych w swojej klasie produktów i usług. Kamery ThermoFlexX wspierają nas w spełnianiu, a nawet przekraczaniu tych oczekiwań. Ta solidna i innowacyjna technologia sprawdziła się już więcej niż w naszym ruchliwym środowisku pracy dla naszych klientów etykiet i opakowań elastycznych; jesteśmy teraz gotowi rozszerzyć tę usługę na rynek tektury falistej.”

Dzięki nowemu ThermoFlexX TFxX 80S, hala do reprodukcji może oferować płyty fleksograficzne w rozmiarach do 2032 x 1270 mm (80 x 50”) o grubości 0,73–6,35 mm (0,029–0,25 cala). Wywoływarka może zapewnić wyjątkowo wysoką jakość obrazu z maksymalną rozdzielczością 5080 dpi, co odpowiada 250 lpi , ale oferuje również poziomy rozdzielczości z możliwością dostosowania do tych zastosowań, które wymagają mniejszej jasności.

Kamery ThermoFlexX odniosły taki sukces, że Digital Process planuje już zainwestować w czwartą maszynę w ramach ekspansji w północnej części Pakistanu. „Otwieramy nowy zakład produkcyjny w Lahore, aby zaoferować klientom bardziej lokalne usługi i robimy to w dużym stopniu dzięki technologii i fantastycznemu partnerstwu, jakie nawiązaliśmy z XSYS”, powiedział Fazal. „Otrzymujemy najlepszy serwis, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem, od zespołu XSYS, który sięga czasów, gdy po raz pierwszy zaczęliśmy kupować płyty Flint 15 lat temu. Kierownik techniczny, Yves Vanryckeghem, jest zawsze dostępny i sprawia, że czujemy się jak najważniejszy klient. Doradził nam nawet, które części zamienne należy przechowywać w magazynie, abyśmy mogli uniknąć niechcianych przestojów, jeśli coś wymaga wymiany”.

Yves Vanryckeghem odpowiedział: „Muszę podziwiać Digital Process i determinację do inwestowania w najlepsze oferowane rozwiązania w obliczu bardzo zmiennego rynku, gdzie wielu decyduje się iść na skróty i kupować tanie maszyny niskiej jakości, nie myśląc o rzeczywistych kosztach . Technologia obrazowania ThermoFlexX wytwarza wysokiej jakości płyty przez cały dzień, każdego dnia – w razie potrzeby 24/7 – przy minimalnej ilości odpadów, co czyni je zrównoważonym wyborem na dłuższą metę. Zain i zespół mają długowieczność, jakość i wsparcie, aby łatwo odeprzeć konkurencję i jesteśmy zaszczyceni mogąc być częścią tej bitwy.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności