UNITED CAPS wyróżniony prestiżową nagrodą BLCC Golden Bridge AwardPoprzedni artykuł 

Dyrektor generalny UNITED CAPS, Benoit Henckes (w środku), Paul Gorry , dyrektor zakładu w Wielkiej Brytanii i Irlandii (po lewej), Rony Van Regenmortel , dyrektor ds. projektów (po prawej) odebrali prestiżowe nagrody BLCC Golden Bridge Awards podczas 22.edycji tej nagrody.
Dyrektor generalny UNITED CAPS, Benoit Henckes (w środku), Paul Gorry , dyrektor zakładu w Wielkiej Brytanii i Irlandii (po lewej), Rony Van Regenmortel , dyrektor ds. projektów (po prawej) odebrali prestiżowe nagrody BLCC Golden Bridge Awards podczas 22.edycji tej nagrody.

UNITED CAPS, międzynarodowy producent zakrętek i zamknięć, poinformował dzisiaj, że został uhonorowany prestiżową nagrodą Golden Bridge Award za utworzenie odnoszącego sukcesy zakładu produkcyjnego w Dinnington w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Fabryka została zbudowana z 10 akrów ziemi, mieści 15 linii produkcyjnych i zatrudnia 34 utalentowanych pracowników.

„Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni tą prestiżową nagrodą za nasz sukces w zakładzie w Dinnington podczas 22. edycji tej nagrody”, powiedział dyrektor generalny Benoit Henckes . „Produkcja rozpoczęła się w trzecim kwartale 2020 roku i oczekuje się, że sprzedaż przekroczy 10 milionów funtów w 2022 r., a wzrost ma wzrosnąć ponad dwukrotnie w 2023 r. Oczekuje się, że zakład osiągnie rentowność w ciągu zaledwie trzech krótkich lat i produkuje 2 miliardy zamknięć z dużą ilością pasów startowych dla przyszłego wzrostu. Zakład jest ultranowoczesny, wysoce energooszczędny i ma innowacyjny układ, który jest całkowicie zgodny z naszymi celami w zakresie wydajności i zrównoważonego rozwoju ”.

Po raz 22. uroczystość wręczenia nagród poprowadził Ambasador Belgii JE Pan Bruno van der Pluijm w swojej rezydencji w Londynie. Wydarzenie wspiera organizację charytatywną Royal Belgian Benevolent Society, która pomaga potrzebującym Belgom z Wielkiej Brytanii i belgijskim studentom studiującym w Wielkiej Brytanii.

Przewaga UNITED CAPS

Ubiegając się o tę nagrodę, firma UNITED CAPS powołała się na zmianę swojej działalności z importu nakrętek i zamknięć na produkcję ich w Wielkiej Brytanii w ramach obietnicy firmy CLOSE TO YOU. Ta ważna inwestycja przemysłowa w Wielkiej Brytanii nie tylko zapewnia mile widziane miejsca pracy w regionie Sheffield, ale także zapewnia zrównoważony wzrost dzięki produkcji zapięć na uwięzi oraz zapięć o mniejszej wadze, ale bardzo funkcjonalnych. Budynek i jego działalność produkcyjna charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, co również jest zgodne z dziedzictwem firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

R E K L A M A
Henckesowi towarzyszyła delegacja UNITED CAPS i podziękował swojemu zespołowi za ich wysiłki podczas przemówienia akceptacyjnego. „Jesteśmy zaszczyceni , mogąc dołączyć do galerii sław, która obejmuje wiele światowej klasy firm, które zostały nagrodzone nagrodą Golden Bridge Award w ciągu ostatnich 21 lat” — dodał Henckes. „Połączenie zakrętek i zamknięć dla produktów spożywczych i niespożywczych, a także nasza zdolność do produkcji zamknięć na zamówienie, co stanowi około 50% naszej działalności, postawiło nas w optymalnej pozycji do dalszego rozwoju i ekspansji w zakładzie w Dinnington. Obejmuje to możliwość rozbudowy naszego obecnego zakładu o powierzchni 6 000 metrów kwadratowych do większego zakładu o powierzchni do 20 000 metrów kwadratowych w czasie, przynosząc bardzo potrzebne miejsca pracy w tym zaniedbanym regionie. Jesteśmy wdzięczni jury BLCC za uznanie wysiłków, jakie nasza firma włożyła w rozbudowę i rozwój zakładu w Dinnington, a tym samym zapewnienie bardziej wydajnej i zlokalizowanej obsługi rynku brytyjskiego”.

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności