Enfocus wydaje Switcha jesienią 2022 rokuPoprzedni artykuł 

Firma Enfocus, lider w dziedzinie kontroli jakości plików PDF i zautomatyzowanych przepływów pracy w branży graficznej, wydała jesienną aktualizację 2022 r. dla Switch, wiodącej na rynku platformy automatyzacji.

Na szczycie listy nowych i ulepszonych funkcji Switch 2022 Fall znajduje się dodanie Rush Jobs na tablicach Switch Job Boards. Teraz użytkownicy mogą zmienić priorytet zadania w portalu internetowym, aby upewnić się, że zadanie ma najwyższy priorytet w całym cyklu przełączania.

„Zadania w kolejce w Switchu są domyślnie przetwarzane w kolejności FIFO”, mówi Davy Verstaen, Switch Product Manager, Enfocus. „Ale co, jeśli nadejdzie pilne zlecenie, a w kolejce czeka zbyt wiele zadań, aby można je było przetworzyć na czas? Wprowadź Rush Jobs. Masz teraz możliwość podnoszenia zadań w kolejce, aby przyspieszyć ich przetwarzanie. A jeśli masz problematyczną pracę, którą musisz powtórzyć, możesz teraz nadać jej natychmiastowy priorytet w stosunku do innych zadań”.

Tablica ofert pracy zapewnia teraz również możliwość filtrowania i sortowania nowych zleceń Rush.

Aktualizacja dla Switcha z jesieni 2022 r. zawiera również ulepszenia modułu klienckiego, znaczące dodatki do modułu skryptów i wprowadza wiele ulepszeń UX. Obejmują one:

Moduł klienta

  • Opis HTML w punktach przesyłania

Moduł skryptów

  • Wyodrębniaj i wysyłaj zapytania o informacje XMP z plików PDF dzięki obsłudze XMP w Node.js
  • Wymieniaj zadania bez konieczności bezpośredniego połączenia z sendToChannel i subskrybujToChannel w Node.js
  • Zaplanuj przetwarzanie zadania w późniejszym czasie, używając processLater w Node.js
  • Przerwij punkt wejścia, abyś wiedział w swoim skrypcie, kiedy przerwać i poradzić sobie z tym z wdziękiem

Ulepszenia UX

  • Ulepszenia spójności podczas poruszania się po menu portalu internetowego

Wersja jesienna Enfocus Switch 2022 jest dostępna do pobrania już dziś i jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich klientów serwisowych. Aby zamówić wersję demonstracyjną lub dowiedzieć się więcej o pakiecie narzędzi Enfocus do sprawdzania poprawności plików PDF i procesów przygotowania do druku, odwiedź stronę www.enfocus.com/switch

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności