Enfocus wita w rodzinie firmę Tilia Labs z KanadyPoprzedni artykuł 

Spółka macierzysta Enfocus, Esko, przejęła firmę Tilia Labs zajmującą się oprogramowaniem do narzucania sztucznej inteligencji. w umowie, która zaspokaja potrzeby właścicieli marek i konwerterów, aby połączyć i zintegrować cały łańcuch wartości poprzez cyfryzację w górę.

Gama inteligentnych algorytmów Tilia Labs do układania arkuszy, szacowania i planowania uzupełnia istniejący pakiet oprogramowania Esko, a obie firmy będą współpracować w celu opracowania zintegrowanych rozwiązań nowej generacji.

Mattias Byström, wiceprezes i dyrektor wykonawczy grupy ds. identyfikacji produktów, Danaher Corporation, powiedział: „Przetwórcy znajdują się pod coraz większą presją, aby dostarczać większe nakłady przy krótszych nakładach, aby zapewnić wszechstronność na rynku, podczas gdy zastosowanie druku cyfrowego wciąż rośnie. To przejęcie pokazuje nasze stałe zaangażowanie w dostarczanie zintegrowanego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, które przyspieszają proces wprowadzania na rynek towarów pakowanych.

Mattias wyjaśnił, że połączone rozwiązania w ramach platformy oprogramowania umożliwiają firmie Esko lepszą obsługę klientów na rynku opakowań, etykiet i rynku wielkoformatowego.

Sagen de Jonge, dyrektor generalny i współzałożyciel Tilia Labs, skomentował: „Od dawna dzielimy z firmą Esko wspólny cel, jakim jest umożliwienie firmom ulepszania sposobów pracy, eliminowania marnotrawstwa i optymalizacji procesów operacyjnych, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją dziś i jutro. Dlatego cieszymy się, że nasza technologia optymalizacji arkuszy i rolek, automatyzacji, planowania i szacowania została uznana za doskonale dopasowaną do wiodącego na rynku pakietu rozwiązań firmy Esko”.

Mattias Byström podsumował: „To przejęcie podkreśla również nasze zaangażowanie w dostarczanie narzędzi, które służą do łączenia marek i konwerterów w górę. Dla wszystkich naszych klientów, którzy kontynuują swoją podróż do cyfrowej transformacji, integracja tych narzędzi nowej generacji oznacza, że firmy będą mogły bardziej efektywnie cyfryzować, automatyzować i łączyć się, aby uzyskać znaczące korzyści w zakresie przepływu pracy i operacyjne, a także korzyści związane ze zrównoważonym rozwojem”.

To przejęcie jeszcze bardziej poprawi istniejące partnerstwo pomiędzy Tilia Labs i Enfocus. Pozwala nam to posunąć się dalej i dalej, tworząc jeszcze bardziej bezproblemową integrację między produktami Enfocus i Tilia Labs. Obecnie nie ma zmian w procesach biznesowych pomiędzy Enfocus a Tilia Labs.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności