ENFOCUS dołącza do wystawców PRINTING United Expo 2022Poprzedni artykuł 

Tomas Van Rossom
Tomas Van Rossom

PRINTING United Expo odbędzie się w Las Vegas Convention Center w dniach 19-21 października i obejmuje potężny skład wiodących światowych firm, takich jak ENFOCUS, które będą prezentować swoje najnowsze rozwiązania w zakresie drukowania. ENFOCUS ogłasza dziś, że dołączył do rekordowej liczby wystawców, którzy zarejestrowali się, aby zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania w dziedzinie druku na PRINTING United Expo 2022, największym i najbardziej wszechstronnym spotkaniu dla drukarzy na całym świecie.

„Jesteśmy podekscytowani powrotem do Printing United. Printing United to epicentrum druku w Ameryce Północnej, a rok 2022 obiecuje wreszcie zgromadzić wszystkich z branży poligraficznej. Nasze oczekiwania są dość wysokie, ponieważ zaprezentujemy dopasowane rozwiązania dla drukarek wielkoformatowych, zautomatyzowany (i inteligentny) preflight i proof online. Fantastycznie będzie nawiązać kontakt z klientami i sprzedawcami oraz oczywiście dobrze się bawić w Las Vegas, mieście, które nigdy nie śpi, tak jak Enfocus Switch”. mówi Tomas Van Rossom, Dyrektor Generalny

W 2022 r. PRINTING United Expo wita wystawców i uczestników z całego świata, aby zapoznać się z najnowszą technologią i rozwiązaniami, które można znaleźć w dwóch halach przestronnego Las Vegas Convention Center. Ponad 500 wystawców zajmujących 300 000 stóp kwadratowych zapisało się, aby dołączyć do trzydniowego wydarzenia.

Liderzy w branży handlowej, cyfrowej, odzieżowej, cyfrowej tekstyliów, opakowań, wysyłek i realizacji zamówień oraz grafiki/wielkoformatowe przestrzenie poprowadzą na żywo prezentacje swoich rozwiązań, wielokrotnie nagradzanych, podczas długo oczekiwanego wydarzenia na żywo.

Na podstawie informacji firmy ENFOCUS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności