EyeC podsumowuje: Udane roczne sprawozdanie finansowe za 2022 r.Poprzedni artykuł 

Dzięki pozytywnemu rozwojowi we wszystkich obszarach biznesowych EyeC zmierza do bardzo udanego zakończenia roku finansowego 2022. Światowy ekspert w dziedzinie kontroli obrazu drukowanego wygenerował rekordowe obroty w wysokości 10 milionów euro, co oznacza wzrost o ok. 20 proc. w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. Dostawca systemów kontrolnych kontynuuje niesłabnący kurs rozwoju na arenie międzynarodowej: firma z Hamburga rozszerzyła swoją obecność w ponad 135 krajach za pośrednictwem 24 partnerów handlowych.

EyeC może odnotować pozytywny wynik za rok finansowy 2022: pomimo pandemii, inflacji, a także utrzymujących się wąskich gardeł w dostawach i braków materiałowych, firma z Hamburga znacznie zwiększyła swój udział w rynku w bieżącym roku finansowym. Amerykański partner EyeC America przyczynił się do tego, przyjmując zamówienia powyżej 2 milionów euro. Ponadto wszystkie pięć rodzin produktów – ProofText, Proofiler, ProofRunner Web, ProofRunner Carton i ProofRunner Sheetfed – odnotowało wzrost, który w samym segmencie druku wyniósł 30 procent.

Kluczowym powodem pozytywnego wyniku i rozwoju jest ciągła optymalizacja i rozbudowa innowacyjnych systemów kontroli, w tym wprowadzenie serii EyeC ProofRunner Highlight, skanera klasy premium opracowanego wyłącznie dla EyeC, a także liczne ulepszenia EyeC ProofText, oparty na chmurze system korekty grafiki. Ożywiona aktywność inwestycyjna ze strony obecnych i nowych klientów oraz działania optymalizujące strategię, procesy i strukturę przyczyniły się do tego pozytywnego wyniku pomimo trudnych czasów.

„Mimo wielkich wyzwań osiągnęliśmy wielki sukces. Działamy solidnie i dalekowzrocznie i po raz kolejny przekroczyliśmy nasze cele” – podkreśla dr Ansgar Kaupp, założyciel i dyrektor zarządzający EyeC GmbH. „Cieszymy się z nieprzerwanego zaufania naszych klientów i partnerów do nas, naszych systemów i naszych usług — nawet, a może szczególnie w tych niepewnych czasach. Pełni ufności pragniemy kontynuować tę udaną pracę w nadchodzącym roku, rzetelnie wspierać naszych klientów i dalej umacniać atrakcyjność marki EyeC”.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności