ABB inwestuje w nowy program utrzymania oprogramowania QCS Automation Software MaintenancePoprzedni artykuł 

Firma ABB wprowadziła nowy program konserwacji oprogramowania QCS Automation Software Maintenance (ASM), który nie tylko umożliwia ewolucję systemu od starszych wersji do najnowszych, ale także zapewnia ciągłe ulepszenia między wersjami poprzez dostęp do regularnych aktualizacji oprogramowania, pomagając w ten sposób zakładom celulozowo-papierniczym, opakowaniowym i bibułkowym aby zmaksymalizować inwestycje systemowe.

Nowy QCS ASM oznacza, że gdy kierownicy utrzymania ruchu zaktualizują system, nie tylko od razu skorzystają z nowego systemu, ale także będą mieli stały dostęp do najnowszych atrybutów i wydań bieżącej wersji oprogramowania. Wcześniej te ciągłe, przyrostowe udoskonalenia nie były łatwo dostępne, co sprawiało, że kierownicy hut byli zamknięci w „status quo” wersji określonego systemu z dnia wdrożenia.

Najnowszy program ABB do zarządzania cyklem życia eliminuje złożoność i koszty związane z dostępem do nowych wersji oprogramowania i funkcji, poprawek i ulepszeń między głównymi aktualizacjami systemu. Zmniejsza to koszty konserwacji i pomocy technicznej dzięki krótszym czasom dostarczania oprogramowania, a ostatecznie pomaga poprawić dostępność, niezawodność i wydajność systemu.

Nowy program umożliwia również bardziej ekonomiczne, proaktywne zarządzanie systemem, oferując wiele poziomów programu, które można dostosować do różnych potrzeb klientów. Nowy poziom Maintenance Plus otwiera nowe możliwości dla klientów z najnowszą wersją QCS800xA, aby uzyskać dostęp do ciągłych aktualizacji oprogramowania, nowych funkcji, ulepszeń bezpieczeństwa cybernetycznego i poprawek w ich bieżącej wersji, kiedy tylko zechcą. Poziom Maintenance & Evolve jest przeznaczony dla młynów z klasycznymi lub starszymi systemami QCS800xA, które muszą aktualizować między wersjami systemu.

Oba poziomy obejmują dostęp do dokumentacji systemu premium za pośrednictwem myABB, portalu klienta ABB do zarządzania zainstalowaną bazą, gdzie można przeglądać licencje i zarządzać nimi. Klienci mogą również być na bieżąco informowani o wszelkich aktualizacjach systemu poprzez informacje o wersji publikowane w Bibliotece ABB. Ponadto oba poziomy obejmują aktualizacje wszelkich urządzeń związanych z oprogramowaniem układowym w systemie QCS, takich jak platforma sieciowa lub centrum sterowania siłownikami.

„Największym wyróżnikiem tego udoskonalonego programu jest zaktualizowane i dostosowane do potrzeb wsparcie serwisowe, jakie oferuje klientom” — powiedział Carl-Magnus Tjeder, Global Product Manager, Paper Machine Controls, ABB. „ Jest to główna zachęta dla operatorów korzystających już z naszej najnowszej wersji, którzy mogą teraz uzyskać nowe funkcje, dostarczane ekonomicznie przez zespoły serwisowe, a nie przez zespoły projektowe, kiedy tylko tego chcą”.

QCS ASM jest przeznaczony dla kierowników utrzymania ruchu klientów, kierowników produkcji i inżynierów systemowych na wszystkich rynkach, którzy chcą zabezpieczyć swoją fabrykę na przyszłość i być na bieżąco.

Na podstawie informacji firmy ABB

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności