Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023Poprzedni artykuł 

W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC, niezwykle odporna na pęknięcia podczas zaginania. Dzięki temu rozwiązania Swedboard® znajdują szerokie zastosowanie zarówno w branży reklamowej, jak i dekoracji wnętrz.

Na naszym stoisku zaprezentujemy trzy rodzaje płyt oraz przedstawimy kompleksową ofertę dedykowanych akcesoriów:

Swedboard® Fibre

Papierowe płyty o unikalnej strukturze plastra miodu z brązowym rdzeniem i białą (Fibre Premium) lub brązową (Fibre Brown) powierzchnią pokrytą warstwą PE zabezpieczającą przed wilgocią. Charakteryzuje je lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała konstrukcja. Podlegają w 100% recyklingowi oraz posiadają ujemny ślad węglowy. Płyty dostępne w grubościach: 10 mm i 16 mm. Dowiedz się więcej tutaj.

Swedboard® Composite Premium

Płyty warstwowe z białym rdzeniem (wykonanym w 3% z ekspandowanego polistyrenu) oraz papierową powierzchnią pokrytą warstwą PE, która zapewnia ochronę przed wilgocią. Rdzeń nadaje materiałowi doskonałą wytrzymałość przy jednoczesnej niskiej wadze oraz zapewnia estetyczne, całkowicie białe krawędzie. Płyty dostępne w grubościach: 5 mm, 10 mm oraz innych – na zamówienie. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Swedboard® Solid Premium

Dwuwarstwowa tektura o gramaturze 730 g/m2 i białej powierzchni pokrytej warstwą PE zabezpieczającą przed wilgocią. Materiał charakteryzuje niewielka waga, łatwa obróbka oraz brak pęknięć podczas zaginania, dzięki czemu doskonale nadaje się do konstrukcji okrągłych form. Tektura, z której wykonane są płyty, podlega w 100% recyklingowi oraz posiada minimalny ślad węglowy. Dostępna w grubości 1 mm. Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj.

Akcesoria do płyt Swedboard® Fibre

Wkręty, śruby oczkowe, listwy krawędziowe, łączniki, stopy oraz haki.

Pobudź swoją kreatywność do działania i twórz spektakularne projekty dzięki nieograniczonym możliwościom ekologicznych płyt Swedboard®.

Do zobaczenia na stoisku F3.22 w hali F!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności