XSYS przedstawia kompletny przewodnik najlepszych praktyk stosowania rozpuszczalników wymywającychPoprzedni artykuł 

Typowe problemy z jakością związane z rozpuszczalnikami wymywającymi w produkcji płyt fleksograficznych są tematem nowego artykułu technicznego autorstwa XSYS. Wnikliwy przewodnik zatytułowany „XSYS WASHOUT SOLVENTS 101 – Jak rozpuszczalniki do wymywania mogą przyczynić się do utrzymania stałej jakości płyt?” analizuje niektóre z często słyszanych mitów dotyczących procesu wymywania i wyjaśnia, jaki negatywny wpływ na końcową jakość druku może mieć nieprawidłowe stosowanie rozpuszczalników wymywających.

Przewodnik podkreśla znaczenie zachowania właściwej równowagi składników w specjalnym typie rozpuszczalnika , takim jak XSYS nylosolv® A, stosowanym w systemach produkcji płyt fleksograficznych. Jeśli ta część procesu zostanie zaniedbana, skuteczność wymywania jest zagrożona i może wystąpić wiele problemów z jakością druku, w tym tzw. Oprócz dostarczania rozwiązań niektórych z tych typowych problemów, nowy przewodnik wyjaśnia również historię nylosolv®, który był pierwszym bezchlorowym rozpuszczalnikiem wymywającym na rynku, oraz naukę stojącą za każdym z jego składników .

„Zawsze chętnie dzielimy się ogromną wiedzą, którą zgromadziliśmy tutaj w XSYS, aby pomóc naszym klientom zmaksymalizować produktywność, zagwarantować wysoką jakość i zmniejszyć ilość odpadów blach ” — powiedział Simon Top, Product Manager nyloflex® . „Ten nowy przewodnik techniczny jest kolejnym doskonałym przykładem tego, jak XSYS, jako wiodący dostawca dla branży fleksograficznej, nie tylko zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązania, ale także zapewnia większą wartość, dzięki czemu nasi klienci mogą osiągać doskonałe rezultaty.

„Jak konkludujemy w WASHOUT SOLVENTS 101 , odpowiednio dobrany rozpuszczalnik do wymywania nie tylko zapewnia najlepszą jakość produkowanych płyt, ale także pomaga zwiększyć wydajność i żywotność sprzętu, co zaowocuje znacznymi oszczędnościami kosztów, wyższą wydajnością i bardziej zrównoważoną produkcją.” powiedział na zakończenie Stephan Reis, dyrektor ds. globalnego marketingu strategicznego .

Przewodnik XSYS WASHOUT SOLVENTS 101 jest bezpłatnie dostępny w wielu językach i można go pobrać tutaj.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności