Enfocus współpracuje z Impressed GmbH przed Hunkeler InnovationdaysPoprzedni artykuł 

Wiodący producent oprogramowania dla przemysłu poligraficznego, Enfocus, łączy siły z usługą rozwiązań prepress Impressed GmbH, aby zaprezentować swój pakiet najnowocześniejszych rozwiązań automatyzacji na Hunkeler Innovationdays w Lucernie w Szwajcarii.

Osoby, które dołączą do Enfocus i Impressed podczas wydarzenia, będą mogły doświadczyć tego, co partnerzy nazywają „automatyzacją następnego poziomu” – prostej integracji wielu systemów w jeden płynny przepływ pracy. Odwiedzający, którzy chcą dowiedzieć się więcej, powinni odwiedzić stoisko informacyjne 79 na targach, które odbywają się od 27 lutego do 2 marca w Messe Luzern.

Patrząc w przyszłość na to wydarzenie, Tomas Van Rossom, dyrektor generalny Enfocus, powiedział: „Wyrażenie „czas to pieniądz” jest teraz bardziej prawdziwe niż kiedykolwiek. Drukarnie muszą wykonywać więcej zadań szybciej niż kiedykolwiek, nie pozwalając na obniżenie standardów jakości nawet w najmniejszym stopniu. Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest automatyzacja, która – jak zademonstrujemy na stoisku – może zaoszczędzić tysiące godzin ręcznej pracy w ciągu roku.

„Jesteśmy dumni, że dostarczamy do Lucerny nasz 25-letni pakiet oprogramowania. Od drukarek cyfrowych, które chcą zmaksymalizować wydajność, po producentów etykiet i drukarnie wielkoformatowe, które muszą przełamać barierę między danymi a grafiką, oprogramowanie Enfocus ma coś, co zaspokoi każdą potrzebę”.

Odwiedzający mogą spodziewać się dogłębnych porad technicznych i ożywionej rozmowy na stoisku od Freddy'ego Pietersa, architekta rozwiązań w Enfocus, Karstena Schwarze, menedżera produktu w Impressed, dzięki czemu uczestnicy będą mogli doświadczyć mocy automatyzacji Switch z pierwszej ręki. Enfocus będą również reprezentować Davy Verstaen, Switch Product Manager i Van Rossom, z którymi będzie można porozmawiać podczas wydarzenia.

Hunkeler Innovationdays to odbywające się co dwa lata wydarzenie, podczas którego w idyllicznym mieście Lucerna gromadzi się świat zaawansowanych technologii z branży poligraficznej. Jednak pokaz w 2023 roku jest pierwszym od czterech lat po odwołaniu wydarzenia z 2021 roku z powodu pandemii. Dzięki temu tegoroczne targi są jednymi z najbardziej wyczekiwanych w europejskim kalendarzu targów.

Van Rossom dodał: „Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie automatyki, czy korzystasz z naszych rozwiązań od lat i chcesz wiedzieć, jak wycisnąć z nich trochę więcej produktywności, odwiedź nasze stoisko. Można nas znaleźć na stoisku informacyjnym 79.”

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla zwiedzających, a bilety są dostępne na stronie www.innovationdays.com. Aby dowiedzieć się więcej o firmie Enfocus i jej pakiecie wiodących na rynku rozwiązań w zakresie automatyzacji i przepływu pracy, odwiedź stronę www.enfocus.com.

Na podstawie informacji firmy Enfocus

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności