hubergroup Print Solutions prezentuje swoje kompleksowe portfolio dla opakowań metalowych na targach METPACKPoprzedni artykuł 

hubergroup Print Solutions ogłosiła swój pierwszy udział w METPACK 2023, wiodących na świecie targach opakowań metalowych. Na swoim stoisku międzynarodowy specjalista od farb zaprezentuje zrównoważone portfolio do dekoracji metalu, które obejmuje farby i lakiery konwencjonalne oraz UV a także pasujące do nich dodatki do roztworów zwilżających. Produkty te mają szerokie zastosowanie zarówno w opakowaniach przemysłowych, jak i spożywczych. Jako atrakcję, hubergroup zaprezentuje ponownie wprowadzoną na rynek serię NewV tin MGA, która jest przeznaczona do bezpiecznego druku UV na puszkach z żywnością oraz nowo opracowane lakiery UV do zastosowań w dekoracji metali.

Według hubergroup, jej portfolio w zakresie dekoracji metali charakteryzuje się trzema czynnikami: kompleksowością, jakością i serwisem. Kompleksowość przejawia się w tym, że oferuje wszystkie produkty niezbędne do druku na metalu, od farb po lakiery i dodatki do roztworów zwilżających. W portfolio znajdują się produkty do konwencjonalnego offsetu, jak również do druku UV, zarówno do suszenia lampami rtęciowymi, jak i diodami LED. Farby i lakiery obejmują zastosowania spożywcze i niespożywcze, takie jak aerozole, zamknięcia, pudełka na drobiazgi, elementy złączne, opakowania na produkty chemiczno-techniczne (opakowania CT) oraz ozdobne blachy stalowe.

Jakość przejawia się poprzez wysoką intensywność kolorów, doskonałą odporność na zarysowania oraz przyjazną dla środowiska formułę, która wspiera przyszłościowe rozwiązania w zakresie opakowań. Ponieważ duża część surowców pochodzi z własnej produkcji, hubergroup może również zapewnić wysoką jakość i standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

Jeśli chodzi o serwis, hubergroup obiecuje, że lokalni pracownicy wspierają wdrażanie jej produktów i są zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na pytania.

Jan Museler, Product Manager Metal Decoration w hubergroup, mówi: "Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy po raz pierwszy zaprezentować naszą koncepcję dekoracji metalu na targach METPACK. Jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów i omówienia potrzeb drukarni dekoracji metalowych. Tak więc, gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska - nie możemy się doczekać!".

Zespół hubergroup na targach METPACK chętnie doradzi odwiedzającym, które produkty najlepiej odpowiadają ich wymaganiom. Znajdziesz hubergroup w hali 1, stanowisko 1D43.

Na podstawie informacji firmy hubergroup

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności