EyeC ogłasza swój udział w pierwszych targach druku etykiet i opakowań w MeksykuPoprzedni artykuł 

Firma EyeC będzie obecna na targach Labelexpo México 2023 w dniach 26-28 kwietnia w Mexico City. Na stoisku nr N15 światowy ekspert w dziedzinie automatycznej kontroli druku zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i ekscytujące innowacje, które odzwierciedlają przyszłościowe, kreatywne i pionierskie podejście firmy. Koncentrując się na Ameryce Łacińskiej, zespół EyeC nawiąże współpracę z firmami produkującymi etykiety, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firma może im pomóc w obsłudze szybko rozwijającego się rynku meksykańskiego.

Na stoisku EyeC-America N15 odwiedzający będą mogli zapoznać się z ekscytującym programem demonstracji na żywo i wciągającymi nowymi funkcjami do automatyzacji kontroli jakości w całym procesie projektowania i drukowania. Oparte na skanerze systemy kontroli próbek wydruków EyeC Proofiler DT dla próbek o rozmiarach do 50" x 36" (1270 mm x 915 mm) zostaną zaprezentowane wraz z grafiką EyeC Proofiler. Inteligentne systemy kontroli przygotowania do druku automatycznie porównują cały plik gotowy do druku lub pliki krok po kroku z zatwierdzonymi grafikami, identyfikując wady szybciej i bardziej niezawodnie niż ludzkie oko. Wszystkie rodzaje tekstu, grafiki, alfabetu Braille'a oraz kodów 1D i 2D są sprawdzane graficznie w jednym procesie kontroli. System kontroli automatycznie sprawdza wszystkie elementy pliku PDF w zaledwie kilku krokach i wyświetla wszelkie wady obniżające jakość.

Firma zaprezentuje również swoje najnowsze systemy kontroli inline z serii EyeC ProofRunner HighLight, mające na celu zaspokojenie rosnących wymagań klientów rynku premium. Najnowsza generacja systemu obejmuje cztery modułowe systemy kontroli do 100% kontroli wysokiej klasy etykiet (ProofRunner Web HighLight) i składanych pudełek kartonowych (ProofRunner Carton HighLight). Dzięki unikalnemu oświetleniu HighLight systemy szybko i niezawodnie sprawdzają jakość etykiet i pudełek składanych o skomplikowanych wykończeniach, takich jak hotstamping, hologramy czy ślepe tłoczenie. Tryb powiększenia UHD zapewnia wyjątkową jakość obrazu, nawet przy większych szerokościach inspekcji. Korzystając z najnowszej, szybkiej, kolorowej kamery 8K o wysokiej rozdzielczości, tryb UHD wykrywa nawet najmniejsze defekty bez utraty szybkości produkcji. Większa liczba pikseli umożliwia precyzyjniejsze rozgraniczenie odchyleń, gwarantując 100% jakość.

„Wydarzenie oferuje nam wyjątkową okazję do głębszego zrozumienia trendów i wyzwań związanych z automatyczną kontrolą druku w Ameryce Łacińskiej. Jednocześnie EyeC może zwiększyć swój zasięg rynkowy, dostarczając naszym partnerom biznesowym rozwiązania szyte na miarę” — podkreśla Roy Jimenez, dyrektor generalny EyeC Quality Control Systems SA de CV.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności