Avery Dennison mianuje Steve`a Flannery`ego Starszym Wiceprezesem i Dyrektorem Generalnym nowo powstałej Grupy Materiałowej EMENAPoprzedni artykuł 

Steve Flannery
Steve Flannery

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) ogłasza awans Steve'a Flannery'ego na stanowisko starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego EMENA nowo powstałej grupy Materials. Zastępuje Hassana H. Rmaile, który awansował na prezesa Materials Group na całym świecie.

Grupa materiałów łączy działalność firmy w zakresie materiałów etykietowych i graficznych (LGM) oraz jej dział materiałów przemysłowych i materiałów dla służby zdrowia (IHM) w ramach jednej grupy, która obejmuje materiały etykietowe i opakowaniowe, rozwiązania graficzne, rozwiązania odblaskowe, Hanita, Performance Polymers, Avery Dennison Medical and Performance Tapes. Grupa firm zajmujących się materiałoznawstwem jest zorganizowana w spójne ramy, aby zapewnić klientom pełną gamę innowacyjnych rozwiązań i wsparcia.

Nominacja Flannery'ego nastąpiła po 22 latach pracy w firmie Avery Dennison, z czego ponad 20 lat służył w oddziałach firmy w Stanach Zjednoczonych. Ma rozległą wiedzę branżową i udokumentowane doświadczenie, z doświadczeniem obejmującym innowacje, sprzedaż, marketing, operacje i przywództwo w firmach związanych z materiałami przemysłowymi i dla służby zdrowia, etykietami i materiałami graficznymi w Ameryce Północnej, Performance Polymers Adhesives i Apparel Solutions.

„Jestem dumny, że mogę przewodzić tak doświadczonemu i kompetentnemu zespołowi EMENA w Grupie Materials” — powiedział Flannery. „Przez ostatnie dwie dekady w firmie Avery Dennison pracowałem w różnych działach, a ta rola stanowi fantastyczną okazję do wykorzystania tych spostrzeżeń i wniosków. Nie mogę się doczekać współpracy z klientami i partnerami branżowymi oraz wspólnego dążenia do bardziej zrównoważonej i połączonej przyszłości”.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności