Avery Dennison wdraża narzędzie carbon trust footprintingPoprzedni artykuł 

Avery Dennison Corporation (NYSE:AVY) przechodzi na dostosowane narzędzie do pomiaru śladu węglowego, stworzone we współpracy z Carbon Trust, aby kontynuować dążenie do przejrzystości i ciągłego doskonalenia pomiaru wpływu na środowisko i raportowania na temat swoich produktów etykietowych.

Ponieważ klienci i prawodawcy domagają się bardziej wiarygodnych informacji na temat wpływu produktów, a firma Avery Dennison poszukuje dokładniejszych sposobów mierzenia ulepszeń w ramach swoich decyzji dotyczących przetwarzania i zaopatrzenia, narzędzie Carbon Trust obejmuje wykorzystanie zweryfikowanych danych pierwotnych z działalności operacyjnej firmy Avery Dennison w celu dokładniejszego pomiaru wpływu obecnych i przyszłych produktów etykietowych.

„Jako firma monitorowaliśmy i ocenialiśmy zrównoważony rozwój naszych produktów przez ostatnie dziesięć lat i jest to kolejny ważny krok naprzód w realizacji naszego celu, jakim jest dostarczanie naszym klientom jak najdokładniejszych informacji” — mówi Claudia Mariconda, Global Director Sustainability , Grupa materiałów. „Wdrażając narzędzie Carbon Trust do pomiaru śladu, zwiększamy przejrzystość i oferujemy klientom bardziej wiarygodną ocenę wpływu naszych produktów etykietowych”.

Narzędzie Carbon Trust ma na celu dostarczanie informacji na temat śladu węglowego i wodnego rosnącej gamy etykiet i materiałów opakowaniowych firmy Avery Dennison na całym świecie, w tym wybranych materiałów wierzchnich, podkładów i klejów. Raporty śladu są zgodne z metodologią raportowania i weryfikacji GHG Protocol Product Standard, PAS2050 i ISO-14067.

Carbon Trust to globalna firma konsultingowa zajmująca się klimatem, której misją jest przyspieszenie przejścia na bezemisyjną przyszłość. Od ponad 20 lat jest pionierem w dekarbonizacji dla firm, rządów i organizacji na całym świecie. Opierając się na sieci ponad 300 ekspertów na całym świecie, Carbon Trust prowadzi organizacje przez ich podróż do Net Zero.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności