Kornit Digital i Amaze Software oferują twórcom mediów społecznościowych produkcję i realizację na żądaniePoprzedni artykuł 

Kornit Digital LTD., światowy lider w dziedzinie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji mody i tekstyliów na żądanie, ogłosił, że Amaze Software, Inc. – spółka macierzysta Amaze, Spring i Outfts platforms – wybrała rozwiązania KornitX Workflow Solutions i technologie cyfrowego zdobienia tkanin na żądanie Kornit MAX jako platformę do realizacji swojej wizji. W połączeniu z platformą Amaze Creator Commerce, firmy wspólnie zapewnią moc produkcji i realizacji na żądanie nowym i istniejącym twórcom mediów społecznościowych, umożliwiając im lepsze zarabianie na markowych produktach.

Globalna sieć realizacji Kornit pomaga firmom takim jak Amaze Software łączyć twórców z wysokiej jakości producentami odzieży i tekstyliów na całym świecie. Platforma jest wspierana przez silnik przepływu pracy KornitX, płynnie integrujący się ze sprawdzonymi w branży systemami dekoracji tkanin i tekstyliów opartymi na technologii Kornit MAX, zapewniając kompleksową produkcję, widoczność i kontrolę.

„Rynek handlu społecznościowego szybko rośnie, ale twórcy mają trudności z czerpaniem korzyści z dostarczania markowych produktów, ponieważ typowa produkcja nie może spełnić oczekiwań marek i konsumentów w zakresie większego zrównoważonego rozwoju, kreatywności, elastyczności i reaktywności rynkowej. Nasza elastyczna globalna sieć realizacji i sprawdzone cyfrowe technologie tekstylne na żądanie zostały zaprojektowane tak, aby sprostać tym złożonościom” — powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „W połączeniu ze znaczącym zasięgiem rynkowym Amaze i skupieniem się na twórcach, umożliwiamy dostarczanie markowych kolekcji bez ograniczeń produkcyjnych, marnowania zapasów lub wymagań dotyczących minimalnych zamówień – łącząc się z fanami na rynku, aby budować marki jutra, jednocześnie generując konkurencyjne cenowo możliwości przychodów ”.

Platforma Spring firmy Amaze Software przoduje w handlu społecznościowym i rewolucjonizuje sposób, w jaki twórcy zarabiają na treściach i angażują swoich fanów. Dzięki bezproblemowej integracji z renomowanymi platformami społecznościowymi, takimi jak Instagram, TikTok Shops, Twitch i nie tylko. Platforma Spring oferuje fanom niezrównaną możliwość wygodnego robienia zakupów bezpośrednio z miejsca, w którym konsumują treści twórcy. Pozwala to twórcom znacznie zwiększyć zaangażowanie i pielęgnować głębszą obecność marki. Co więcej, przyjazne dla użytkownika doświadczenie i brak kosztów wejścia przyciągają codziennie tysiące aspirujących twórców do dołączania do platformy Spring, dodatkowo napędzając jej wykładniczy wzrost.

„Na platformach społecznościowych jest więcej twórców niż kiedykolwiek wcześniej. Naszą wizją jest przełożenie tych głosów na trwałe marki, umożliwiając praktycznie każdemu tworzenie i wykorzystywanie ich pomysłów” – powiedział Aaron Day, dyrektor generalny Amaze. „Kornit jest kluczem do tego, aby było to możliwe, pozwalając nam szybciej wchodzić na nowe rynki, oferując lepsze wrażenia dla fanów i pozostając elastycznym na tym ciągle zmieniającym się rynku”.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital LTD.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności