EyeC odnotowuje pomyślny początek trzeciego kwartałuPoprzedni artykuł 

EyeC pomyślnie rozpoczyna trzeci kwartał. W okresie od lipca do początku sierpnia 2023 roku hamburska firma była w stanie zaopatrzyć wielu klientów na całym świecie, w tym partnerów w Nigerii, Niemczech, Francji i USA. Wartość zamówienia wynosi około 1,5 miliona euro. W ten sposób firma z Hamburga ugruntowała swoją pozycję niezawodnego partnera w dziedzinie kontroli obrazu druku w całym łańcuchu wartości.

Pomimo umiarkowanego początku roku i utrzymującego się trudnego otoczenia, światowy ekspert ds. inspekcji druku był w stanie kontynuować swoją strategię rozwoju w 2023 roku. Oprócz wielu instalacji sprawdzonej linii EyeC Proofiler DT w sektorze farmaceutycznym i poligraficznym, popyt na Szczególnie wysoko wypadła EyeC ProofRunner Web, w tym nowy model EyeC ProofRunner Web HighLight. Wysokorozdzielczy i szczególnie szybki system kontroli wstęgi dla rozwiązań typu „szpula na szpulę” i „szpula na arkusz” zapewnia 100% kontrolę nakładu wydruku wysoce wykończonych etykiet, kartonów składanych i opakowań elastycznych w wariancie HighLight.

Pozytywny rozwój biznesu wynika ze wzmocnienia podstawowej działalności w Europie, ale także z ekspansji na inne kraje. Popyt w Afryce, Ameryce Północnej i Europie Południowej wzrósł szczególnie zachęcająco, osiągając wzrost o ponad 12% w porównaniu z rokiem poprzednim. Oprócz zaawansowanej technologii systemów, zaufanie klientów do wysokich standardów jakości i usług EyeC również znacząco przyczyniło się do rozwoju istniejących partnerstw, a także do pomyślnego rozwoju nowych biznesów.

„Nasz sukces jest wynikiem naszych ciągłych wysiłków, aby zapewnić światowej klasy rozwiązania w zakresie kontroli druku klientom na całym świecie. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych technologii i wyjątkowej obsługi, aby sprostać potrzebom naszych klientów i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom, którzy przesłali swoje zaufanie do naszych produktów i usług” – mówi Ralph Beier, dyrektor sprzedaży EyeC GmbH, pozytywnie rozpoczynający trzeci kwartał.

Jako jeden z wiodących dostawców w dziedzinie systemów kontroli druku, EyeC w ostatnich latach stale ugruntowuje swoją pozycję. W całym roku spółka z siedzibą w Hamburgu spodziewa się trwałego, pozytywnego rozwoju działalności.

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności