HP PageWide Advantage 2200 zdobywa nagrodę PRINTING United Alliance 2023 Pinnacle Award w dziedzinie technologiiPoprzedni artykuł 

Maszyna HP PageWide Advantage 2200 Inkjet Web Press zdobyła nagrodę PRINTING United Alliance 2023 Pinnacle Award w dziedzinie technologii. Otwarte dla wszystkich członków dostawców PRINTING United Alliance nagrody Pinnacle Product Awards składają się z wysoko wykwalifikowanego panelu sędziowskiego, który ocenia ponad 160 zgłoszeń w ponad 58 kategoriach, obejmujących technologie analogowe i cyfrowe, technologie wyjściowe i nieprodukcyjne.

Nagrody PRINTING United Alliance Pinnacle Awards to największe i najbardziej szanowane nagrody w branży przyznawane za produkty i usługi związane z drukiem, potwierdzające doskonałość technologii i wyjątkową produktywność. Dawn Nye, kierownik programu Pinnacle Awards w PRINTING United Alliance, powiedziała: „Konkurs Pinnacle Technology Awards reprezentuje prawdziwe innowacje i produkty, które prawdopodobnie będą miały znaczący wpływ na komercyjny sprzęt, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, sprzęt przemysłowy i ekranowy”.

HP PageWide Advantage 2200 to platforma nowej generacji atramentowych maszyn rolowych, która opiera się na 15 latach sprawdzonych w praktyce innowacji z platform z serii T200, T300 i T400. Wyposażona w rewolucyjny pojedynczy łuk, ta wysoce wydajna, wszechstronna drukarka obsługuje papier o gramaturze od 40 g/m2 do 300 g/m² przy mniejszej liczbie komponentów, zapewniając przełomową prędkość 800 stóp/244 metrów na minutę w trybie monochromatycznym i 500 stóp/152 metry na minutę w trybie pełna jakość kolorów High Definition Nozzle Architecture (HDNA) przy dużym pokryciu. Ta nowa platforma zwiększa wszechstronność zastosowań, jednocześnie zmniejszając koszty pracy, minimalizując ogólny czas konserwacji i serwisowania, zwiększając niezawodność i maksymalizując czas sprawności. Ogólnie rzecz biorąc, ta atramentowa maszyna rolowa do drukarek atramentowych na skalę produkcyjną oferuje klientom niski całkowity koszt posiadania.

David Bennett, prezes Bennett Graphics, powiedział: „Nasi klienci mają niezwykle krótkie wymagania dotyczące czasu realizacji komunikacji marketingowej, w której liczy się czas, ale dzięki szybkości i jakości HP PageWide Advantage 2200 jesteśmy w stanie skalować nasze możliwości do zaspokoić ich rosnące potrzeby. Jesteśmy użytkownikami HP Indigo od wielu lat, a Advantage 2200 otwiera nowe możliwości konkurowania o projekty, z którymi wcześniej nie mogliśmy sobie poradzić.”

Wyposażona w nową technologię HP High Efficiency Drying (HED) drukarka zmniejsza całkowite zużycie energii na stronę nawet o 60%, recyrkulując do 80% powietrza ogrzanego podczas procesów suszenia. Drukarka zawiera pasywne i aktywne moduły chłodzenia wstęgowego, które zapewniają najwyższy poziom jakości druku w przypadku zadań drukowania o dużym pokryciu przy maksymalnych prędkościach, dając klientom możliwość wykonywania wszechstronnego zestawu nakładów druku, od lekkich po mocno kryjące prace z połyskiem.

Oferując wiodącą w branży wydajność, jakość i wszechstronność nośników dla wszystkich branż, w tym wydawnictw, przesyłek reklamowych i druku komercyjnego, HP PageWide Advantage 2200 oferuje modułowe suszarki, które zapewniają klientom elastyczność w bezproblemowym dopasowywaniu rozmiaru drukarki do potrzeb aplikacji i produkcji. Drukarka wykorzystuje technologię HP Optimizer, aby zapewnić doskonałą jakość druku na szerokiej gamie nośników. Cyfrowy interfejs pozwala klientom zmniejszyć całkowite zużycie atramentu i zmniejszyć straty mediów poprzez optymalizację koloru, układania atramentu, uruchamiania i trybów pracy.

„Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 zmieniło naszą działalność, zwiększając prędkość drukowania i skuteczniej radząc sobie z przepięciami. Jakość drukarki Advantage 2200 jest niesamowita, a elastyczność drukarki i kontroli koloru pozwala nam zmaksymalizować jakość i wygląd naszych magazynów, a jednocześnie jest opłacalna przy pełnym pokryciu atramentem” – powiedział Robb Hotchkiss, dyrektor operacyjny The N2 Company.

Innowacyjne połączenie oszczędności energii, przepustowości i wydajności działania sprawia, że HP PageWide wywiera wpływ na swoich klientów. Aby zobaczyć HP PageWide 2200 w akcji w HP Graphics Experience Center w Atlancie lub Barcelonie, skontaktuj się z HP tutaj.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności