Mewa prezentuje nowy katalog produktów z zakresu BHPPoprzedni artykuł 

Mewa rozszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu BHP. Na 330 stronach nowego katalogu markowych produktów znaleźć można nie tylko dobrze znane i sprawdzone wyroby, ale również wiele nowych artykułów renomowanych producentów. Główny nacisk położono przy tym na zrównoważony rozwój. Jak zawsze, pełna oferta katalogowa jest dostępna również w sklepie internetowym: https://buy4work.mewa.shop/pl/pl.https://buy4work.mewa.shop/pl.

Katalog markowych produktów BHP - Mewa 2023/24 zawiera ponad 10 000 artykułów podzielonych na kategorie takie jak „obuwie ochronne“, „rękawice robocze“, „odzież“, „ochrona skóry i higiena“, „ochrona układu oddechowego, oczu, słuchu i głowy“, jak też „artykuły uzupełniające“. Artykuły BHP, które można zakupić na podstawie katalogu, uzupełniają ofertę firmy Mewa z zakresie odzieży roboczej oferowanej wraz z kompleksowym pakietem usług. Tym samym Mewa oferuje wyposażenie dla pracowników warsztatów i zakładów przemysłowych, które można nabyć kompleksowo u jednego dostawcy.

W centrum uwagi zrównoważony rozwój

Tym razem przy doborze produktów w katalogu zwrócono większą uwagę na oszczędzanie zasobów podczas produkcji oferowanych artykułów oraz na koncepcję zrównoważonego użytkowania. W ofercie znalazły się między innymi kurtki polarowe HAKRO wykonane całkowicie z poliestru pochodzącego z recyklingu. A marka własna Mewa "Korsar" oferuje nowy model rękawic Kori-Flex Eco, wykonanych w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu. W przypadku wszystkich produktów orientację ułatwiają odpowiednie informacje dotyczące certyfikatów dla poszczególnych artykułów. W katalogu jest również szczegółowo opisane, co w każdym przypadku oznaczają certyfikaty zrównoważonego rozwoju.

10% rabatu na zamówienia przez Internet

Klienci, którzy po raz pierwszy złożą zamówienie w sklepie internetowym firmy Mewa, otrzymają zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment oferowany w katalogu. Dotyczy to również nowości.

Serwis i terminy dostaw

Serwis firmy Mewa odpowie na pytania dotyczące oferty i doradzi przy doborze rozmiarów i rodzaju materiałów. Zamówienia można składać przez Internet, pocztą elektroniczną, telefonicznie lub faksem. Zamówiony artykuł jest wysłany natychmiast i szybko dostarczany. Towar można zwrócić w ciągu 14 dni, przesyłki zwrotne są bezpłatne. Artykuły można zamówić także z naszywanym lub nadrukowanym na nich firmowym logo.

Na podstawie informacji firmy Mewa

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności