Keypoint Intelligence prognozuje przemysł poligraficzny w ramach kwartalnego programu śledzeniaPoprzedni artykuł 

Keypoint Intelligence ogłasza publikację prognozy rynku druku produkcyjnego na lata 2022-2027 dla Ameryki Północnej i Europy Zachodniej.

Prognoza opiera się na kwartalnym programie śledzenia sprzedaży jednostek sprzętu Keypoint Intelligence i intensywnych badaniach rynku. Metryki opierają się na sprzedaży jednostek sprzętu, zainstalowanej bazie, wolumenie druku i przychodach (tj. sprzęt, usługi i materiały eksploatacyjne).

Prognoza produkcji druku cyfrowego w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej obejmuje trendy wzrostu/spadku według różnych kategorii poziomu produkcji kolorowych i monochromatycznych. Ponadto trendy są również wyświetlane na podstawie drukarek atramentowych i formatów . elektrofotografia i rodzaj podawania (tj. arkusze cięte i podawanie z rolki). Tendencja do konsolidacji wolumenu druku jest nadal napędzana przez Internet, scentralizowane centra produkcyjne i outsourcing.

„Oczekuje się, że liczba wydruków kolorowych będzie miała CAGR na poziomie 5% i 6% (odpowiednio WE i USA)”, twierdzi German Sacristan , dyrektor grupy ds. zespołu produkcyjnego Keypoint Intelligence. „Czarno-biały spada z powodu przenoszenia ilości druku na e-dokumenty i kolorowe maszyny atramentowe; książki to najsilniejsza czarno-biała aplikacja”.

Prognoza rynku produkcyjnego: 2022-2027 raporty można kupić osobno lub w ramach subskrypcji innych badań dostarczanych przez usługę drukowania i publikowania na żądanie firmy Keypoint Intelligence.

Aby uzyskać więcej informacji na temat raportu, kliknij tutaj.

Na podstawie informacji firmy Keypoint Intelligence

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności